Banyo Aksesuarları

Banyo’da diş fırçası, sabunluk, saç kurutma makinesini yerleştirmek için banyo aksesuarları tercih edilebilir. Özellikle katı ve sıvı sabunlar için farklı modeller de sabunluklar dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Tuvalet fırçası, çöp kovası, klozet örtüsü ve kaydırmazlar tercih edilebilir. Banyo da kullanılan aksesuarların fonksiyonel olması önemlidir. Özellikle duvara asılan sıvı sabunluklar çok şık durmaktadır. Bunun yanı sıra diş fırçaları koymak için kullanılan diş fırçası kutuları da en çok tercih edilen aksesuarlardan biridir.

Banyonuz için ihtiyacınız olan aksesuarları en uygun fiyatta alabilirsiniz. Evimizin en özel alanlarından biri banyodur. Duş aksesuarları, küvet aksesuarları, klozet önüne koyulan küçük halılar ve klozetin kapağına takılan örtü modelleri en çok tercih edilen aksesuarlardır. Özellikle banyo'ya serilen banyo halıları birbirinden farklı model ve boyuttadır. Banyonuzun genişliğine göre sizler de banyo halısını tercih edebilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu Ürünleri

Banyo setleri genellikle dekorasyon için takım şeklinde satılmaktadır. Aynı desenler yapılan banyo setleri arasında sabunluk, sıvı sabunluk, diş fırçalık ve tuvalet fırçası gibi pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Aynı zamanda hepsini tek tek alabilirsiniz. Ancak tek tek banyo aksesuarları alırken birbiri ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Eğer banyo dekoruna önem veriyorsanız set şeklinde alabilirsiniz. Bu sayede ürünleri kombin yapmanıza gerek kalmadan özel olarak tasarlanan banyo setleri arasından zevkinize uygun olan ürünleri seçebilirsiniz. En çok tercih edilen aksesuardan biri de duşakabin perdesi, sabunluk, kaydırmaz halı, klozet örtüsü ve saç kurutma makinesi koyma aparatıdır.

Eğer banyonuzda duşakabin yok ise banyonuzun rengi ile uyumlu duş perdesi tercih edilebilir. Bunun yanı sıra duşakabin içerisinde bulunan ve şampuan, saç kremi vb. malzemelerin konulan krom kaplama raflar oldukça kullanışlı aksesuarlardır. Genellikle bu raflarına içine şampuan, sabun, lif ve daha pek çok malzemeler konulabilir. Bunun yanı sıra lifleri veya banyo fırçalarını asmak için suya karşı dayanıklı askılar kullanılabilir. Özellikle duştan çıkarken zeminin kaygan bir yapıda olması durumuna karşılık olarak kaydırmaz plastik halılar kullanılabilir. Aynı zamanda lavabo musluğu, taharet musluğu ve duş başlığı gibi banyo aksesuarlar her zevke hitap etmektedir.
 

Son konular

Son mesajlar

Top