• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bayan Piyanistin Klavyesi?

ebuzer52

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.haberburada.net
Enst.
KORG PA900
Arkadaşlar linkteki videoda bayan piyanistin klavyesi ne sizce? Ve calan soundun ismi ile müziğin yöresi hakkinda bilginiz var mi?

[YOUTUBE]Ww0LOXQ4Ve8[/YOUTUBE]

Cevap: Bayan Piyanistin Klavyesi?

Bayanın çaldığı klavye ketron xd9..Çaldığı ses lead tarzı bir ses..Yöresi diye bir şey yok doğaçlama çalmış işte..

Bayanın çaldığı klavye ketron xd9..Çaldığı ses lead tarzı bir ses..Yöresi diye bir şey yok doğaçlama çalmış işte..

Mmm. Teşekkürler üstad. Yöresi yok demişsiniz ancak biraz irani tarzda gibi hissettim. Tabi dogaclama da olabilir.

Mmm. Teşekkürler üstad. Yöresi yok demişsiniz ancak biraz irani tarzda gibi hissettim. Tabi dogaclama da olabilir.

Evet olabilir tarz olarak benziyor gerçekten

Bence bu bayan Arap ve zaten çaldığı da Arabex diye tabir ettiğimiz müzik dir. Her ne olursa olsun son derece ve süper duygulu bir çalma şekli yürekten kutlarım

kesinlikle öyle. muzikte bir yakicilik var yanik bir hava var. e calan da iyi calmis hani

ketron xd9 değil ketron night extreme kız ismi ghazal suleiman facebook ve youtubede videoları var

ketron xd9 değil ketron night extreme kız ismi ghazal suleiman facebook ve youtubede videoları var

o kadar aradim ki youtubede. tabi isim bilmeyince olmuyor. gercekten guzel videolari var. face de tesaduf bulmuştum bunu. tesekurler bilgi icin

ketron night. Kesindir.

ketron wega değil mi cihaz... xd9 un koma skalalıversiyonu işte...