• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

behringer b215

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
üstatlarım behringerin bu modelini kullanan varmı tavsiye eder misiniz tonlarının ve sağlamlığı konusunda avantajlı çıkacağıma inanıyorum,siz ne dersiniz... 600-Watt 2-Way PA Speaker System with 15" Woofer and 1.75" Titanium Compression Driver

Ekli dosyalar

• B215_big-2c4cecdb4e9800d928544ce63fe5c1d3[1].jpg
    B215_big-2c4cecdb4e9800d928544ce63fe5c1d3[1].jpg
    134.7 KB · Görülen: 197
fikirlerinizi bekliyorum...

Almamışsan Behringer in yakınından bile geçme derim Marka olarak bile sevmem. Behringer ürünlerinin sorunu çoktur bugün alsan yarın yarı fiyatına bile satamazsın piyasası yoktur tamiri zordur çin malıdır aşırı yüklenmeye gelmez Saygılarımla,

muzaffer abi peki ne önerirsin bunun gibi 600watt ve plastik 2 yollu olacak tromba ms38 de üretimden kalkmış saten

Behrıngerin B 1520 modelini kullanıyorum MDF kabil aynı marka model bula bilsem 4 adet daha alır kenara atarım 8 - 9 yıldır kyullanıyorum sadece bir kez twiter mebran yaktım başka problemi yok

ama dediğim gibi behrıngerin B 1520 modeli piyasada yok plastik olarak var onunda performansı yaramaz

Bendeki kolon bu bulsam yine alırım beğenmeyen beğenmez :D

3261behringer_b1520_eurolive_pimx_146487.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
muzaffer abi peki ne önerirsin bunun gibi 600watt ve plastik 2 yollu olacak tromba ms38 de üretimden kalkmış saten

Sevgili dostum Pilastik Kabinleri de ben önermem ya gğüs ızgarası çöker yada hoparlör mıknatıslarının ve ağırlıklıklarının dengelenememesi nedeniyle dik tutturmakta bile problemler yaşarsın. Yerli hoparlörleri de önermem çünkü bugün alsan yarın kaliteli bir ses duyduğunda çok çabuk yerlilerden soğursun.

Anlaşılan sen kolon almaya alacaksın sana güzel bir teklif te bulunayım bari :D

Bende B&C Marka, PL 40 Model, 400 - 800 Watt arası çalışır İtalyan malı 38 Çaplı hoparlörlü, Siyah halı kaplı sunta kabinli, SPECON Marka, 1.7 İnç Driver yani tiz Tiviterli, 2. Yollu Classover yani ses filitreli tiz koruması ve hoparlör koruması için içerisinde 4 tane lamba olan koruma ve filitre devreli kolon satayım 2 tanesi sana 1000 TL. Bitmedi sana aynı özelliklerde bir tane kolon da hediye edeyim yanlız bu hediye kolonun hoparlörü SAMMI marka dır ve bobininde soğuk lehim vardı ses gidip gidip geliyordu uzmanına yaptırdım herhangi bir sorunu yoktur diğer özellikleri diğer iki kolon ile aynıdır sadece SAMMI hoparlör 300 - 600 Watt çalışanındandır. Bu malzemenin tamamı sadece 4 düğünde kullanıldı sıfır denecek kadar temizdir toz, duman, is, pas, kırık, çatlak herhangi bir özürürlü durumunu görürsen alma benim evde kuralım tesisatı dene çal beğenirsen al gene fiyatı 1000 TL. İstanbul Gaziosmanpaşa da ikamet etmekteyim hafta sonu tam gün evdeyim (0535) 615 99 18 telefonum (sazgrubu@hotmail.com) MSN adresim dilersen görüşelim. Saygılarımla,

evet bu model bi müzisyen abimdede var yıllardır kullanıyor kendisi

muzaffer abi çok teşekkür ediyorum,önerini düşünüp değerlendireceğim,saygılar...