• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Beklenen pa900 seti machın desıgner den hedıye

machin_designer

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 1000+EMO_SD
BEKLENEN Pa900-Pa3x SETİ MACHIN DESIGNER DEN.

MERHABA ARKADAŞLAR BEKLEDİĞİNİZ PA900 SETİ PAYLAŞIYORUM SET TABAN KALIP SETTİR. SÜREKLİ TARAFIMDAN SİZLERİN YORUM VE İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA GÜNCELLEMELER EKLENECEKTİR YAZ SEZONUNA KADAR EŞSİZ BİR SET OLMASINI İSTİYORUM VE PA900 KULLANICILARINA HEDİYEM OLSUN. EKSİKLER TABİKİ VAR VE PİYASA SETTİR ÜSTÜNE DÜZENLEME EDİT VE EKLEMELER YAPTIM. HER HAFTA ALLAH IN İZNİYLE GÜNCELLEME YAYINLAYACAĞIM VE SİZLERDEN DE BEĞENDİĞİNİZ SETLERDEN ALMAK İSTEDİĞİNİZ RİTİM VE SESLERİ BANA GÖNDERİP BİLDİRMENİZİ BEKLİYORUM BU SAYEDE HERKEZİN KULLANABİLECEĞİ GÜZEL BİR SET OLACAKTIR SAYGILARIMLA....

**MD ZURNALAR VE GRANİ RİTMİN EDİTLENMESİNDEKİ DESTEĞİNDEN DOLAYI TM MODERATOR SİNAN ABİME TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.**

PA3X İÇİN GLOBAL İ SİLİN PA3X İÇİN GLOBAL ÇALIŞMASI İLERLEYEN ZAMANDA YAPILACAK VE GÜNCELLENECEKTİR.

DEMOLAR ( DEMOLARI ACELE ŞİMDİ YAPTIM HÜCUM KAYITTIR.) VE SET LİNKLERİ ASSAGİDADİR

SET DOWNLOAD

MACHINDESIGNER-PA900.SET.rar
Link:

DEMOLAR

MACHINDESIGNER-TRAKYA CIF.MP3
Link:
MACHINDESIGNER-2-4.MP3
Link:
MACHINDESIGNER-ANGARA.MP3
Link:
MACHINDESIGNER-CIFTETELLI.MP3
Link:
MACHINDESIGNER-HALAY.MP3
Link:
MACHINDESIGNER-MAVI MAVI.MP3
Link:

MERHABA ARKADAŞLAR PAYLAŞMIŞ OLDUĞUM MACHINDESİGNER SETE İLK GÜNCELLEMEYİ PAYLAŞIYORUM ELİMDEN GELDİĞİNCE EKLEMELER YAPTIKCA PAYLAŞIMA DEVAM EDİCEM.
SAYGILAR SEVGİLER.....

GÜNCELLEMELER
SESLER>> ARABESK YAYLILAR EKLENDİ>DO-RE-Mİ-FA-SOL-LA-Sİ-Sİb
TAR SESİ EKLENDİ
KEMAN EKLENDİ
EŞİKALTI SAZ EKLENDİ
MD MX PİYANO EKLENDİ

RİTİMLER>> FAST VAHDE 2014 EKLENDİ
MD 6/8 AZERİ EKLENDİ

DEMOLAR VE SETİN SON HALİ LİNKLER AŞŞAĞIDADIR.

SET LİNK :
Başka link

DEMOLAR:

ARABESKYAYLI DUBLEFAST.MP3
Link:
MD ARABESK YAYLI.MP3
Link:
MD AZERI 6-8.MP3
Link:
MD FAST VAHDE DEMO.MP3
Link:
MD MX PIANO DEMO.MP3
Link:
MD SET ANGARA TOPAL.MP3
Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Beklenen pa900 seti machın desıgner den hedıye

sağolasın Ercan kardeş....

globali orgun kendi kolonlarındamı yoksa ses tesisatı kurulu bi biçimdemi hazırladın acaba..
biliyosun çok farkediyor..

Yukleyin tesisatta calacaginiz zaman limitleri acin kendi kolonlarinda calacaksaniz limitler kapali olsun

emeğine sağlık kardeşim..

İyi ve kotu yorumlarinizi bekliyorum eksikleri yazin bende duzenliyim saygilarimla

tekrardan ellerine kollarına sağlık diyorum..şimdi yükleyip denedim.yarın kolonlardada deneyecem..ama şu anda görünen al düğüne git..sağolasın Ercanım..
nihayet alt yapıları duyuyorum :);)

Moderatör tarafında düzenlendi:

tekrardan ellerine kollarına sağlık diyorum..şimdi yükleyip denedim.yarın kolonlardada deneyecem..ama şu anda görünen al düğüne git..sağolasın Ercanım..
nihayet alt yapıları duyuyorum :);)

Ben tesekkur ederim inş geliştirip daha iyi bir set yapmaya calisicam

Arkadaşlar globali uzun uğraşlar sonucu olusturdum çeşitli soundlar mevcud eq ayarlarinda tesisatta çalarken orgun kolonlarini kapatin limitleri acin. Saygilarimla

teşekkürler erkan kardeşim ben pa 800 sattım 900 niyetim var açıkcası ama çok kafamı karıştırıyorlar. açıkcası ne yapacağımı bilemiyorum seti indirdim ama bakamıyorum bana bu konuda tavsiyeniz ne olurdu??