• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim - Korg Pa800 & Pa500tr

Piyanist Ahmet

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
Korg PA80 & PA800 & PA500TR, Roland E-40 & E-70

#benseniunutmakiçinsevmedim, #aşkbumusevdabumu, #zekimüren, #korgpa800, #orgunsolotürkü, #karesiliahmet, #ahmetözdaş

Rahmetli ZEKİ MÜREN'in anısına saygıyla...

İzleyen herkese merhabalar,

İyi seyirler dilerim. Abone olup kanalıma destek olursanız sevinirim. Saygılar.

Klavyeler: KORG PA800 & KORG PA500TR

Ritim: KORG PA800: (3/4), KORG PA500TR: Oryantal (4/4)

Beste : Âmir Ateş

Güfte : İlham Behlül Pektaş

1.jpg

Son düzenleme:
Sabah Sabah ilk yorumu ben Yazayim dedim Bu Parcayi Uzun Zamandir Dinlememistim Yeniden dinlemek cok iyi Geldi . Bu Parca Canli Canli Ancak Bu Kadar iyi Calinir . Piyanist Ahmet Kardesime Bu Güzel Performansindan Dolayi Tesekkür Edeiyorum Sanki 16.Kisilik Orkestra Masallah ( Helal Kardesime ). Süper.

@ fuldali fuldali hocam teşekkür ederim. Değişken ritimli olduğu için internette tamamını bu şekilde yorumlayana rastlamadım. Ara soloları daha uzun tutup hem enstrüman çeşitliliğini artırmak istedim hem de uzun dinlemek isteyen olursa tadına doysun istedim. Hani bir tatlı yediğinde insan çok beğendiğinde keşke az daha olsaydı der ya bazen :) İşte fazla isteyene olursa diye uzun çaldım :) Güzel ve samimi yorum için teşekkürler tekrardan. Saygılar.

Son düzenleme:
@ Admin Timur abim çalma mi karar la da koma var. Makam ve nota konusunda eksiklerim var kulaktan ne yakalarsam onu çalıyorum. Naturel gidince olmuyor. Yakın ses la notasına koma verdim. Türk sanat teori makam bilmeden zor. O komada tam değeri yakalayamadım. Haklısın :)

Son düzenleme:
Biliyorum kulaktan çaldığını.. ama yinede süper.. bir zamanlar 15 yıldır karadüzenle çalardım.. Nota ile çalmaya başladım bu hastalık çıktı.. napalım Mürhen Mürhen hala nota ile çalıyor müzik.. saygılar..

...Emeğine Sağlık Teşekkürler...
Müzik; erkeklerin yüreklerinde alev, kadınların gözlerinden yaş çıkarır. -Beethoven