• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Beni Anlama(Sıla Dizisi Müziklerinden) by_ChordSolo

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Piano reel time çalındı.
Yaylılar(orkestral strings,viola,strings) ve timpani sample tank vst den...cubase5 ile hazırlandı.
galiba güzel oldu.:)
sondaki modülasyon zorladı beni biraz umarım hata yapmamışımdır.yorumlarınızı bekliyorum...
selamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
emeklerin için tşk ler güzel bir çalışma

çok güzel bir çalışma olmuş ChordSolo..emeklerine sağlık.bizimle paylaştığın için çok teşekkürler..

eline agzina saglik ustat basarilarinin devamini dileriz.tesekkurler.

Üstadım çok güzel olmuş her çalışmanda kendini aşıyorsun bizlerinde ufkunu genişletiyor,müziği dahada sevdiriyorsun..Sağol emeklerine sağlık...

Parçanın akorları çok iyi ;)

Ufak bir şahsi düşünce ; vokal sesine birazcık daha reverb versen:D

detoneler olmuş,ama şarkı biraz kazık olunca buda normal,birazda mic.e volüme verirsen süper,bazı yerlerde altyapı basmış özellikle piano basmış,şanı dinletmiyor.genel anlamda bakarsak çok güzel bir çalışma olmuş,ellerine ve yüreğine sağlık..

teşekkürler arkadaşlar...
dreamsongs; bu parçanın özelliğinden dolayı reverb ve mix i normalden fazla tutmuştum zaten,daha da ister mi gerçekten yahu?:)
tolga;
dostum parça hakikaten çok kazık...mic volümünü oldukça güçlendirdim.senin yorumun üzerine bu sabah en az 10 kere daha dinledim.evet bazı yerlerde piano basıyor ama zaten o bölümleri öyle hayal etmiştim.mic ayarını daha da yükseltirsem bu kez de yaylılar ve piano çok arkaya gidiyor...:(
iki ucu pis değnek anlayacağın...:D

sagolasin cok tesekkurler

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri