• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Benim gw8 i merak edenler linke tikla dinle

Cevap: Benim gw8 i merak edenler linke tikla dinle

kimse yorum yapmamış bakan olmadımı çalışmama demekki gw8 ci bir ben kaldım ne mutlu bana

aga on numara olmuş, helal olsun sana :)

Bu ses ve ritim gw8 de harika bk5 kullanıcısı olarak bu ritmi bende isterdim ellerine sağlık

GW8 sanılandan daha kaliteli cihaz...Özellikle sesleri, 4 batı kiti ve ses kartı... Eksikleri de var.....İyi bir ritimbaks sistemi yok.

Roland herzaman bambaşkadır.. Keyifle dinledim.. Ellerine sağlık,,

ellerın dert gormesın emegıne saglık

bence güzel değil. ritimde oryantal yada türk kit yok batı kitleriyle yazılmış düğünde çalsan oynamazlar.. seslerde güzel değil. bildiğin macun sesi işte.

GW8 sanılandan daha kaliteli cihaz...Özellikle sesleri, 4 batı kiti ve ses kartı... Eksikleri de var.....İyi bir ritimbaks sistemi yok.

Hocam merhaba bende bir ara gw8 kullanıyordum.Su an gw8 in klasmanında bir cihaz yok bu fiyatlara.Roland FA-06 var ama oda hiç tutulmadı.Aynı GW8 gibi Synth&worksitation karışımı bir cihaz.Ben cubase kullanıyorum stüdyom var.ama ritimli klavye ihtiyacı duyuyorum bana karalama defteri lazım aslında.kararsız kaldım.bu karalama defteri için GW8 E Mİ DÖNSEM YOKSA BK5 Mİ ALSAM.bk5 te 16 kanala senquencer yok gw8 de var.FA-06 DA DA VAR AMA O ÇOK PAHALI.BK5 TE SENQUENCER YOK AMA ÜST ÜSTE AUDİO KAYIT İMKANI VERİYOR ASLINDA SENQUENCER GİBİ.AMA GW8 DE EKRANDA TÜM KANALLRA CIKIYOR.STEP BY STEP KAYIT VAR.NE YAPMALIYIM?

Arkadaşlar öncelikle yorumlarınız için çok teşekürler uzun zamandır roland kısmına uğrayamadım ne demişler ilk göz agrı başkadır halen devam gw8 e saygılar....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri