• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BestemGold2.SET pA600

okan09

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa600 Bateri Bağlama
öncelikse selamun aleyküm değerli müzisyen abi ve kardeşlerim pa600 ü aldığımdan beridir üzerinde çalıştığım set neredeyse bitti daha önce de BESTEM.SET ve BESTEMGOLD.SET diye seti paylaştım bu sette BESTEMGOLD setin devamı niteliğinde ama bir çok ayar yaptım bütün ritmlerin pad vs sts leri ayarlandı yeni pad percv leri yazıldı pad bölümünden bakabilirsiniz yeni ritmler editledim bazılarının oerc veya durumslarını yeniden yazdım sesleri tekrar elden geçirdim çalışmayan ritm introlarını düzenlemeye çalıştım bu baya baya bir zamanımı aldı bazen kafa allak bullak oldu yaptığım şeyleri save yapmadığım için baştan tekar yapmak zorunda kaldım ve seti hiç bir menfaat çıkar beklemeden tekar müzisyen forumlarında paylaşacağım bir ALLAH razı olsun deseniz bu kardeşinizi mutlu etmeye yeterde artar bile,tek korkum paylaştığım seti kendilerine mal edip çıkar sağlamaya çalışacak insanlar inşallah çıkmaz,daha öncede paylaştığım sete bir kaç ufak ritm ekleyip işte bu seti ben yaptım havası yapan insanlar çıktı çokta önemli değil benim için ne reklam nede çıkar peşindeyim,Arkadaşlar her yöreye hitap eder şöyle süper set böyle süper setdiye hiç bir iddam yok ama orta oyunun bol oynandığı yerlerde işinizi görür neredeyse tıka basa bir set oldu eksikler yokmu oooo bir dünya isteyipte ram sorunu yüzünden gerçekleştiremediğim şeyler var,setin tabanı falan diye soranlar oluyor arkadaşlar UK set üzerine düzenlemeler yaptım bir sürü şey ekledim yani KARIŞIK bir set ve bu setten sonra sanırım uzun bir süre BU setle falan uğraşmayacağım ama aklımda sıfırdan bir set yapmak var ve piyasada dönen drumslar ve percler değilde daha real kit ve perclele birşeyler yapıp hafiften onun çalışmalarınıda yakında başlayacağım olumlu mu olur sonuç olumsuzmu pek bilemiyorum ama niyetimde 100 tane ritm olacağına 20 tane olsun temiz olsun gibi bir fikir var ,Seti pa3x Le pa900 pa600 kullanıcıları kullanabilir,herkeze hayırlı ve bol kazançlar diliyorum ALLAHA emanet olun.
not:arkadaşlar çalışıma takılmayın malesef sağ başparmağımı sakatladım o yüzden koftiden oldu.

Nalın Dilber
ankara ritm
ankara
4-4
7-8
cemilem
6-8 halay
halay 1
halay2
halk
slow
ağır roman
9-8 davullu
9-8 dyko
9-8 edt
9-8 edt2
9-8 edt3
9-8 edt4

Başka link

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: BestemGold2.SET pA600

Setinizi kullanıyorum pa900 de üzerinde kendi seslerim var ama ritimleride çok güzel buluyorum.Çok teşekürlerimi sunuyorum elinize sağlık.

Setinizi kullanıyorum pa900 de üzerinde kendi seslerim var ama ritimleride çok güzel buluyorum.Çok teşekürlerimi sunuyorum elinize sağlık.

güle güle kullanın üstadım,şu anda zippyshareye yükleniyor biterbitmez buraya ekliyeceğim bu set daha derli toplu oldu gibi eksikleri vardır muhakkak ama yinede fena olmadı gibi.ayrıca orienrtal bölümündeki ritmler birbirine benzer gibi olsada aynısı değildir perclerde oynamalar var,sağlıcakla kalın.

set yüklenmiştir arkadaşlar

Elinize yureginize saglik kardesim.

Elıne sağlık Okan kardesim set ile uğrasmanın zorluğunu ıyı bılırım.umarım her şey gonlunce olur...

Öncelikle paylaşımın için ve emeğin için çok teşekkür ederim... Ama set UK setin aynısı bir kaç ekleme olmuş baslar güçlendirilmiş çoğu ritimlerde fena değil burda bunu neden yazdım çoğu kişi tepkide vere bilir ama arkadaş öyle bir uzun yazmış ki ben ilk indirmeden önce çok süper çok farklı birşey çıkacak mis gibi indirdim ama sette aynı goktug setten. Ekleme yapmış 2/4 vs pet falan demiş ama birta ne oyun havasina eklicek zil kaşık vs farklı sey var nede insan efekti ... Tamam birşeyler yapılıp paylaşılıyor herkesin eline yüreğine sağlık ama abartarak uzunca yazılıp ta insanları meraka bindirmenin bı anlamida yok ... Bu şekil değilde sadece bir kaç ekleme yaptip vs gibi yazsan daha mantıklı ... Yinede paylasmandan dolayı saol...

Öncelikle paylaşımın için ve emeğin için çok teşekkür ederim... Ama set UK setin aynısı bir kaç ekleme olmuş baslar güçlendirilmiş çoğu ritimlerde fena değil burda bunu neden yazdım çoğu kişi tepkide vere bilir ama arkadaş öyle bir uzun yazmış ki ben ilk indirmeden önce çok süper çok farklı birşey çıkacak mis gibi indirdim ama sette aynı goktug setten. Ekleme yapmış 2/4 vs pet falan demiş ama birta ne oyun havasina eklicek zil kaşık vs farklı sey var nede insan efekti ... Tamam birşeyler yapılıp paylaşılıyor herkesin eline yüreğine sağlık ama abartarak uzunca yazılıp ta insanları meraka bindirmenin bı anlamida yok ... Bu şekil değilde sadece bir kaç ekleme yaptip vs gibi yazsan daha mantıklı ... Yinede paylasmandan dolayı saol...

Birdahakine daha dikkatli yazmaya çalışırım üstad kusura akma yaptık bir eşşeklik,sil geç boşver daha güzelleri var zaten paran varsa, al geç boşuna set aramaya çalışma ,sete gelince süper diye bir iddam zaten yok ama yazdıklarımın arkasındayım sizin kullandığınız şu setide denemk isterim üstadım,saygılar.

paylaşım için sağol