• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bilgisayarda çalabileceğim kaliteli org programı varmı ?

• Konbuyu başlatan roseko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 6K

roseko

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg
üstadlar hayırlı akşamlar . Ya benim ricam acaba, bilgisayar klavyesinde çalabileceğim en iyi org programı hangisidir bana yardımcı olabilecek biri varmıdır ?
birde bi ara nette sörf yaparken pc klavyesinde yamaha psr nin bi serisinin aynısını pcde kullanabildiğimizi görmüştüm bunun gibi bişeydi .
işte amacım pcde klavyeyle org çalmak ! Varmı bilgisi olan

Cevap: bilgisayarda çalabileceğim kaliteli org programı varmı ?

Daha önce sanırım böyle bir konu sitede mevcuttu. Ancak yine de sana temel düzeyde işine oldukça yarayabilecek olan Mixcraft programını öneririm. VST plugin olarak ise Korg M1, Wavestation ve Korg Legacy. Bu programı kurduktan sonra bahsettiğim eklentileri temin edip kurduktan sonra sözkonusu programı açtığında ayarlardan scan yapacaksın Vst Pluginleri eklemek için bu programa. Tabi pc donanımın yeterli olmalı bu tarz programlar için. Özellikle de ses kartın uyumlu olmalı kaliteli DAW programlarını ve VST leri kullanabilmen için.Bir de çok basit org çalma programları var tabiki. Belki onlar da senin işini görebilir başlangıç olarak. Sitemizde mevcuttu bu programların paylaşımı. Bir araştırıver arşivden sitede, bulacaksın.

Daha önce sanırım böyle bir konu sitede mevcuttu. Ancak yine de sana temel düzeyde işine oldukça yarayabilecek olan Mixcraft programını öneririm. VST plugin olarak ise Korg M1, Wavestation ve Korg Legacy. Bu programı kurduktan sonra bahsettiğim eklentileri temin edip kurduktan sonra sözkonusu programı açtığında ayarlardan scan yapacaksın Vst Pluginleri eklemek için bu programa. Tabi pc donanımın yeterli olmalı bu tarz programlar için. Özellikle de ses kartın uyumlu olmalı kaliteli DAW programlarını ve VST leri kullanabilmen için.Bir de çok basit org çalma programları var tabiki. Belki onlar da senin işini görebilir başlangıç olarak. Sitemizde mevcuttu bu programların paylaşımı. Bir araştırıver arşivden sitede, bulacaksın.
çok teşekkür ederim usta. Ben klavyemi sattım can sıkıntısından pcde bişeyler yapıyım bari diyorum o yüzden bi sorayım dedim . İlgin için teşekkürler fakat dediklerinden anladığım kadarını yaparım :) . Senin kadar üstad deilim . Çok teşekkürler

Rica ederim kardeşim...
Ben üstad değilim :) Daha yeni öğrenmeye başladım ben de :)
Umarım yardımcı olabilmişimdir sana.
Sevgiler,