• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bilgisayarla Düğünlere Çıkanlar Arşiv Yardımı Lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafayeni

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arşivim bayağı eskidi. Askere gidip geldikten sonra hit parçalarda değişti haliyle. Bu yılın tutulan parçalarını söylermisiniz arkadaşlar.

Dans
Misket
Roman
Pop
Yabancı Pop

Şimdiden herkese teşekkürler. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Cevap: Bilgisayarla Düğünlere Çıkanlar Arşiv Yardımı Lazım

Kardeş,kusura bakmada ben sana yardımcı olamam.Açık yazdığım için affet beni ama sen yada senin stilinle çalışan sözde müzisyen kişiler ben yada biz gibi parmaklarını ve sesini yoran gerçek emek sarfeden müzisyenlerin işini her geçen gün bitirdiniz.Ben senelerdir emek vermişim,gırtlak patlatmışım ve ekmeğimi çıkarmışım.Sen tüm bunları unut,al önüne bi laptop koy sonra benden çok iş yap benim gittiğim işin çeyrek fiyatına.Bu yüzden,ben bildiğimide unutur sana yine bişey söylemem kardeş.Az da olsa,çokda olsa klavye çalabilen ben gibi gerçek emekçi ve piyanistlerin ekmeğinin önüne taş koymuş olurum sana yardım edersem.Düğünde müzik bilgisayarla olmaz,senin yaptığın amatörce olsada müzik bile değil çünkü.Bu yüzden,bence sen yanlış adresdesin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...