• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bir adet sultan Film Müziği de benden.

• Konbuyu başlatan hiko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

hiko

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
G800
Eyeofthetiger79 adlı arkadaşın yapmış olduğu demodan çok etkilendim benim de çok sevdiğim severek dinlediğim bir parça idi.

Bende bir demo yapmak istedim bende montaj falan yok :))) o kadar detaya giremedim Roland g800 midi klavye olarak reason 5'de oluşturdum.

Cevap: Bir adet sultan Film Müziği de benden.

Merhaba...

Öncelikle, ilham verdiğim için sevindim açıkçası.

Sanırım bir an evvel bitireyim ve paylaşayım düşüncesiyle biraz aceleye getirmişsin ama çalışman gayet güzel olmuş ; ellerine sağlık.Bizimle paylaştığın için de ayrıca teşekkür ederim...

Ben bu tarz eski müzikleri çok severim ; zaten sevilmeyecek gibi de değiller ki.Mutlaka biliyorsundur da , Cahit Berkay'ın o kadar güzel eserleri var ki , anlatamam.Bu onlardan sadece biri...

Fırsat buldukça müzik anlayışım doğrultusunda ve de ruh halime göre çeşitli demolar yapmaya çalışıyorum.Yakın tarihe kadar sürekli hücum kayıt yapmaktaydım.Sonra bir kamera aldım ; bir müddet onunla kayıt yaptım.Şimdi de daha kaliteli çalışmalar ortaya çıkarabilmek için "proje" bazlı düşünerek demo hazırlıyorum.Ayrıca,ses kartı falan da alınca kalite daha bir artıyor...

Selâmlar...

Cevap: Bir adet sultan Film Müziği de benden.

Merhaba...

Öncelikle, ilham verdiğim için sevindim açıkçası.

Sanırım bir an evvel bitireyim ve paylaşayım düşüncesiyle biraz aceleye getirmişsin ama çalışman gayet güzel olmuş ; ellerine sağlık.Bizimle paylaştığın için de ayrıca teşekkür ederim...

Ben bu tarz eski müzikleri çok severim ; zaten sevilmeyecek gibi de değiller ki.Mutlaka biliyorsundur da , Cahit Berkay'ın o kadar güzel eserleri var ki , anlatamam.Bu onlardan sadece biri...

Fırsat buldukça müzik anlayışım doğrultusunda ve de ruh halime göre çeşitli demolar yapmaya çalışıyorum.Yakın tarihe kadar sürekli hücum kayıt yapmaktaydım.Sonra bir kamera aldım ; bir müddet onunla kayıt yaptım.Şimdi de daha kaliteli çalışmalar ortaya çıkarabilmek için "proje" bazlı düşünerek demo hazırlıyorum.Ayrıca,ses kartı falan da alınca kalite daha bir artıyor...

Selâmlar...

Kaydı nasıl bitirdiğimi bile hatırlamıyorum bir yere gidecektik bütün ailemi aşağıda 5 dakika falan beklettim o psikoloji ile bitirdim. Tüm enstrumanları tek tek girdim editleme şansım pek olmadı ve ses kartımda onboard o yüzden gecikmeler oluyor biraz bende rahatsız oluyorum, fakat ben daha çok sesleri denemek istedim. Bende cahit berkayın bir çok şarkısını dinlerim ve çok severim özellikle türk sinamasında kullanılan müzikleri harika, bende böyle bir demo yapayım dedim.

Ayrıca değerli yorumunuz için teşekkür ederim, evet sizden esinlendim hatta dikkat ettiyseniz aynı tonda çaldım :)