• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bir arıyor: VoiceLive 3 (extreme)?

Tramptime

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba. Bir VoiceLive 3 (normal veya extremem sürümü) arıyorum. Eğer satılık bir ürününüz varsa, bunun için ne kadar istediğinizi lütfen bana bildirebilir misiniz? Ben İstanbuldayım ..

(Ben bir yabancıyım, Google Translate çevirme konusunda iyi bir iş yapmazsa özür dilerim.))

Hello. I am looking for a VoiceLive 3 (normal or extremem version). İf you have one for sale, could you let me know how much you want for it please? İ am in İstanbul..

(İ am a foreigner, apologies if Google Translate doesn't do a good job translating. ;))

Cevap: Bir arıyor: VoiceLive 3 (extreme)?

Hi. There is voice live in GALATA KULE of near. This is product, a lot of at shop. I think ,... 500 usd.. google maps in KARAKÖY -- GALATA KULE...

Merhaba Refala. Yanıtınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler! Bazı Türk müzik sitelerini aradım, hepsi de bu 2 yıllık eski ürün için 2400 - 4100 ton arıyorlar. Eminim 2 yıl önceki fiyat aynıdır. . Birilerinin eski voicelive'lerini satmak isteyebileceğini umuyordum (umarım uygun bir fiyata). Ancak hafta sonu Galata'yı deneyeceğim. Yardım ettiğin için teşekkür ederim!

Hi Refala. Thank you so much for your response and advice! I searched through some of the Turkish music websites, they all ask 2400tl to 4000tl for this 2 year old product. It's the same price as it was 2 years ago I am sure. . I was hoping someone may want to sell their old voicelive (hopefully at an affordable price ). I will try Galata the weekend however. Thanks for your help!

good luck my friend. in galata kule around shops is lov price.. There is lot of shops. they are lov price selling shops.
rebeat good luck . see you later...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri