• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bir üst seviye için tavsiye

• Konbuyu başlatan akman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 25
  • Görülen : 5K

akman

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Pa500tr
Merhabalar Üstad'larım;

Küçüklükten beri orga ve org çalmaya meraklıyım.ilkokulda küçük bir orgla müzik hayatına attığım adımları lise yıllarında bir Roland E-70 alarak devam ettirmiştim.
Araya üniversite girince biraz boşladım bu hobimi.
Şimdi Mühendis oldum ve hobi olarak tekrar geri döndüm E-70'ime.
Fakat kendimi biraz daha geliştirebilmem ve yaptıklarımdan biraz daha keyif alabilmem için bir üst alete geçmem gerektiğini düşünmekteyim.
Türk sesleri ve ritimleri olan, çalarken keyif verebilecek ve beni ilerletebilecek bir orga ihtiyacım var.
Fiyat aralığı olarak 1000-2000 arası düşünmekteyim.

Siz değerli üstadların tavsiyelerinizi almak beni mutlu edecektir.
İyi çalışmalar dilerim.

Cevap: Bir üst seviye için tavsiye

Korg pa55tr 1600tl korg pa80 2000tl korg pa500tr 1800 2000tl arası yamaha or700v2plus 2000tl bence 2.el korg pa500tr al tavsiyem budur korg downlond bolumunde demolar var org fiyatları boyle hakkında hayırlısı olsun

or700v2plus ideal bence şuan piyasadaki en favori alet

selam akman.bende seninle ayni durumdayim.uzun bir sure ara verdim.benimde 70 im var ve bende yeni guncel bi cihaz arastirmasindayim uzun bir suredir.kanaatimce su an piyasadaki dedigin fiyat araligindaki en uygun cihazlar or700v2 plus ve pa500tr.uzunca bir sure cihaz degistirmek istemiyorum diyosan bence or700v2 plus saglamlik acisindan korg pa500tr den onde.tabi bu kullanimlada alakali bir durum ama benim nacizane fikrim bu.saygilar

org çalarken çok büyük keyifle org çalmak istiyorum derseniz pa 800 derim,yok az bi keyif olursa yeter derseniz pa 500 tr derim :D

yamaha düşünürseniz or 700 tr v2 plus alabilirsiniz

roland GW8 heryönden tatminkardır.ebat, ağırlık ve işlev olarak alkışı hakeden bir cihaz.incelerseniz seveceğinizi düşünüyorum...

pa500tr nin pa800 den farkı nedir?

pa500tr nin pa800 den farkı nedir?

pa800de sample ses alıyo mp3board ozelliği var saund olarak daha iyi pa500tr sample ozelliği içindeki sampleler yeter sana ama mikrofon girişi yok guzel alet 1800 2000 arası tavsıye ederim demoları var dinle

bir daha değiştirmeyeceğim bir org olsun istiyorum.. gelişmeleri 500tr ile takip edebilirmiyim.. yeni ses ve ritim olarak?

şuanda yok satıyo 0 ı 40a yakın set var dısardan set yukleme duyucak bişey yok pa500tr downlond bolumune gır bak yasın ve zaferın set demoları var