• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk-5 güncelleme yardım

kubilay15

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
medeli dante - kanun - sol klarnet
arkadaşlar merhaba daha önce dante tr kullanıcısı olarak 2 gün önce BK-5 OR aldım alet güzel ses sisteminde de gümbür gümbür geliyo herşey fakat şu an tr güncellemesi var sanırım indiremiyorum şimdiye kadarki sitede yayınlanmış ritimleride rolandtr sitesinden indiremiyorum neden site şu an kullanılamıyor bilgisi olan varmı.
Bu arada dante tr den sonra baya karışık geldi alet bunuda belirteyim kurcalaya kurcalaya öğreneceğiz artık ama malzeme kalitesi olarak ve kasanın kibarlığı şıklığı usb nin 3x ler gibi üstte olması baya şık olmuş ve dante nin üstünde bence. yardımlarınızı bekliyorum

Cevap: bk-5 güncelleme yardım

usb tak write tuşuna basılı tut açma düğmesine bas arkadaşım ben alalı 3 ay oldu version 1.5 orda mevcut dosyardan seç kullanımı mevcut içinde

Moderatör tarafında düzenlendi:

tamam kardeşim teşekkür ederim site şu anda güncelleme aşamasındaymış sanırım o yüzden sorun oluyor ama indirdim birazdan yüklicem bu arada her güncellemede ses ve ritimde mi ekleniyor cihaza ?

rica ederim arkadaşım roland ea7 çıkmış sanırım roland bk 5 güncelleme vermeye bilir ama inşallah olmaz aldığında ritim yüklemişlerdir güncellme yapan kişi ekleme yapmış olabilir benim fikrimce ama yüklerken dikkatli ol

ritimler linkte usb at

Moderatör tarafında düzenlendi:

rica ederim arkadaşım roland ea7 çıkmış sanırım roland bk 5 güncelleme vermeye bilir ama inşallah olmaz aldığında ritim yüklemişlerdir güncellme yapan kişi ekleme yapmış olabilir benim fikrimce ama yüklerken dikkatli ol

ritimler linkte usb at

teşekkür ederim ben 1.05 i yaptım org 1.02 deymiş sıra ile 1.03-1.04-1.05 olarak yaptım şu an canavar gibi maşallah.
bu arada link açılmıyor web sayfası kullanılmıyor diyor

rica ederim kardeşim sana topladığım ritimler iyi çalışmalar:)

şimdi dene kardeşim