• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk 5 midi

watert

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND BK5 OR
Merhaba arkadaşlar. Ben amatör bir çalıcıyım. Amatörlüğümü atma yolunda bana katkısı olan midileri artık göremiyorum. Midi neden yok günümüzde bilen varmı ? Aslında çaldırınca zamanına göre çok güzel bir sound geliyor kulağa ama tabi mp3 kalitesinde değil. Velhasılı kelam zamanında Murat Şenpınar tarafından yapılmış bir midi olan senden vazgeçmem i bk5 te çaldırıp kaydettim. BK5 in önceki serilerin ritim ve midileri okuyabilme özelliğininde olması güzel. Neyse sizeiyi dinlemeler.

Cevap: Bk 5 midi

kardeşim midi zorunda kaldığımız için 90larda kullandığımız gayet kötü bir formattı. eğer mp3 çalabilme şansımız olsaydı kimse dönüp midi kullanmazdı. ayrıca midi devamlı uyumluluk sorunu çıkaran bir formattır, e86 ile bk5 de aldığın sound çok farklı. midi bk5 de çalınınca tüm anlamını yitirmiş bence. ama alet kötü olduğundan değil, e86 nın midisi anca e86 da doğru çıkacağından. sana da tavsiyem midiyi geride bırak, bu tür arabesk şarkılarda artık fazla eski.

Cevap: Bk 5 midi

eline sağlık