• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5 OR - Mürhen Sarmacı Performans Sesleri Paketi !!!

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli Roland Kullanıcıları,

Roland Türkiye resmi demonstratörümüz Mürhen Sarmacı tarafından hazırlanan Performans Sesleri Paketi bugün itibari ile aşağıdaki link yardımı ile de ulaşabileceğiniz BK-5 OR özel web sitesinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Performans Sesleri Paketimiz içeriğinde 100 Adet özel olarak hazırlanıp ve ayarlanmış enstrüman sesleri bulunmaktadır.

Bunun haricinde sizlere açıkladığımız gibi BK-5 OR kullanım detayları ile ilgili videolarımızın montaj işleri de tamamlanmış olup,bu akşam yayına alınacaktır.
Bilgilerinize sunar, tüm müzisyen arkadaşlarımıza iyi çalışmalar dileriz.

Roland Türkiye

Cevap: BK-5 OR - Mürhen Sarmacı Performans Sesleri Paketi !!!

Tüm Roland Türkiye çalışanlarına emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz

birde ritm paketi hazırlandımı bk5 kullanıcıları her geçen gün çogalacaktır.tüm emegi geçenlere teşekkürler

Tüm emeği geçenlere TŞK eederiz aletin arkalarında durdukları için ....

Emeği geçen ve rolandın yeni klavyesinin arkasında duran tüm arkadaşlara teşekkürler ederiz.Ritimlerde eklenirse çok daha süper olur..

Saygılar..

arkadaşlar Mürhen hocamızın performans sesleri çok başarı olmuş BK-5 i olanların kesinlikle indirip kulllanmalarını tavsiye ederim

iyide ben roland türkiye sitesine bir türlü yur disindan üye olamiyorum nedei roland türkiye sayifasindan yur disi üyelik kabul edilmiyor ben mail atim ama malesef roland türkiye maileme bir cevap bile vermedi neyse mümkünse siteye herhangi bir arkadasimiz yayinlasa bende yararlanabilirim

saygilarimla

Bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkürler ayrıca mürhen kardeşimede ayrı teşekkürler.

Teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

iyide ben roland türkiye sitesine bir türlü yur disindan üye olamiyorum nedei roland türkiye sayifasindan yur disi üyelik kabul edilmiyor ben mail atim ama malesef roland türkiye maileme bir cevap bile vermedi neyse mümkünse siteye herhangi bir arkadasimiz yayinlasa bende yararlanabilirim

saygilarimla

Sn.Ertan1970
Sitemiz ile ilgili yurtdışından üyelik sıkıntınız ilgili bölümdeki arkadaşlarımıza iletildi.Sizden bize gelen herhangi bir mail olmadı malesef. En kısa sürede problemin çözüleceğini belirtmek isteriz.
Roland Türkiye