• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk 5-or sıfır

theconteo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Roland bk 5-or
değerli müzisyen arkadaşlarım sıfır bk 5-or almaya karar verdim şuana kadar internette en ucuz sahibinde de UTAR MÜZİK 2250 liraya gördüm gebze de yaşıyorum bildiğiniz ucuza alabileceğim yerler varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Cevap: Bk 5-or sıfır

Öncelikle kararınızın hayrlı olmasını dilerim. umarım uygun fiyata bu cihazı bulursunuz. Bu arada araştırmalarınızın neticesinde bk5or almanızda etkili olan unsuru bir mahsuru yoksa öğrenebilir miyim?

eyvallah hocam.aslında dante tr bk 5or ve pa55 tr arasında kaldım pa 55 sıfır bulamıcağımdan eledim dante tr aslında sesleri çok iyi ama bi sıkıntı cıkarsa servis için zorlanırsın dediler zaten ev kullanıcısıyım ama uzun yıllar idare etsin diye roland önerdiler

eyvallah hocam.aslında dante tr bk 5or ve pa55 tr arasında kaldım pa 55 sıfır bulamıcağımdan eledim dante tr aslında sesleri çok iyi ama bi sıkıntı cıkarsa servis için zorlanırsın dediler zaten ev kullanıcısıyım ama uzun yıllar idare etsin diye roland önerdiler

Hayrlısı hocam, roland'ın sağlam bir marka olduğu kuşkusuz doğrudur fakat form sitelerinde bk5or un ses ve stillerinin güzel olmasına rağmen kullanımının zor olduğu ve ekran küçüklüğünden sıkça bahsedilmesi üzerine ben de bk5or dan vazgeçip dante tr aldım kısa zaman önce. Amatörüm ama memnun sayılırım. Bildiğim kadarıyla dantenin 2 yıl servis 10 yıl parça garantisi var. Kararınızdaki nüansı bu nedenle merak etmiştim. Amacım kararınızı etkilemek değil tabiki fakat hani genelde şu oluyor cihazı aldıktan sonra "acaba biraz daha mı araştırsaydım ya da başka bir cihaz mı alsaydım" diyor insan. bundan önceki iki cihazımda şahsen bu ikilemi yaşadım. İnşaallah isteğinizi bir an önce elde eder memnun kalır ve bize de tavsiyelerde bulunursunuz. Selamlar

inşallah hocam çok teşekkürler yorumlarınız için

kardeşim ilk dante çıktığında aldım kullandım aslında memnundum ama sattım sonra bk5 aldım 5-6 ay durdu sonra elimden zor çıkardım. en sonunda pa600qt aldım ondan sonra işte bu dedim yani kendini biraz daha sıkıp 3000 tl civarlarına pa600 al . Bk5 i satıcam diye göbeğim çatladı resmen kesinlikle aldığıma pişman oldum. Pa600 e şu angücüm yetmez dersende dante tr al çok kullanışlı ve güzel ritim ses zenginliği bakımından bk5 siler geçer ... benden bu kadar :)

size özelden bir mesaj yolladım.

değerli müzisyen arkadaşlarım sıfır bk 5-or almaya karar verdim şuana kadar internette en ucuz sahibinde de UTAR MÜZİK 2250 liraya gördüm gebze de yaşıyorum bildiğiniz ucuza alabileceğim yerler varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

bende satılık 1 adet var. Sıfır ayarında çizik yok fiyat 1700 Tl Balıkesir Manyasta yaşıyorum.
Ritimler her şey var bildiğim hiç bir sıkıntısı yok.

tuzladayım sıfır almıştım istersen amatör birisiyim öyle sahne deneyim falan yok satabilirim 05327031679

roland bk 5 or kutusunda evden dısarı cıkmadı tertemiz hiçbir sıkıntısı yok garantısı yeni bitti kullanma klavuzu cdsi ve nota sehpasıyla beraber 1600 tl hocam uyarsa ara 0542664102