• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5 OR Yeni Ritimler ile ilgili açıklama...

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli BK-5 OR Kullanıcıları,
Öncelikle herkese iyi haftalar dileriz.
BK-5 OR sitesinde son yayınlamış olduğumuz 3 adet ritim tamamıyla Serkan Türküm tarafından hazırlanmış ritimlerdir.Bu ritimlerin Emo Müzik - Sn.Emrah Kaça ile bir ilgisi yoktur.Sn.Emrah Kaça'nın ayrıca BK-5 OR için hazırlamakta olduğu bir 16 ritimden oluşan ritim paketi vardır.Fakat çalışmaları henüz tamamlanmadığı için sizlere EMO ritimlerini önümüzdeki haftalarda sunmaya çalışacağız.
Serkan Türküm tarafından hazırlanan ritimler yapmış olduğunuz olumlu-olumsuz tüm yorumlar içinde teşekkür ederiz.Fakat burada bazı nokatalara açıklık getirmek istiyoruz.Hatırlarsanız BK-5 OR satışa çıkmadan önce hazırlanacak ritimler için forum üzerinde de bir anket düzenlemiştik.Bu ankete de faydalı olabilecek cevaplarda aldık, fakat sizlerden gelen cevaplar arasında konuyla alakasız yada ne anlatılmak istendiği anlaşılmayan cevaplar da geldi.

Lütfen şu linkteki gelen cevapları tekrar okumanızı rica edeceğiz.
Bunun haricinde bildiğiniz üzere BK-5 OR sitesi üzerinden istek ritim yapabiliyorsunuz.Ayrıca istek yaptığınız ritim için örnek MP3 dosyası yükleyebilip, bize referans olması için istediğiniz ritimleri SİZLERE birebir gösterebilme imkanı sunduk.Bu yayınlanan ritimler için aynen kullanıcılar tarafından gönderilmiş referans MP3 leri bulunmaktadır ve Sn.Serkan Türküm bu ritimleri bu referanslara göre hazırlamıştır.

Sizlerinde bildiği üzere ülkemizin müziğinde kullanılan ritimler ve sesler çok çeşitlilik ve farklılıklar göstermektedir.Aynı zamanda bu durum kullanıcılar arasında da geçerlidir.Klavye kullanıcılarının istekleri ve kullanım şekilleri çok farklılık göstermektedir. Umarız sizlerde takdir edersiniz ki, her kullanıcının isteklerine hemen cevap verebilmemiz, her kullanıcının beğenisini kazanacak ritimleri veya sesleri sağlayabilmemiz imkansızdır.Biz sizlere verdiğimiz sözler üzerine ne kadar olumsuz yorumlar olsa da ritim desteğimizi vermeye devam edeceğiz.İleri ki günlerde Emo Müzik - Serkan Türküm ve Mürhen Sarmacı ritimlerinin ve seslerinin çoğalması ile beğenilerinizin artacağını umut ediyoruz.
Sizlere tekrardan hatırlatmak isteriz ki BK-5 OR sayfamız içerisinde sizlerin yazdığı ritimleri ve sesleride paylaşabiliyorsunuz.Bu bölümlerde kendi beğendiğiniz ritimleri veya sesleri de sizlerden bekliyoruz.

BK-5 OR sayfamızda son olarak Tabandan isimli yöresel ritimin yeni yüklendiğinide bilgilerinize sunar, tüm müzisyen arkadaşlarımıza iyi günler ve iyi çalışmalar dileriz.

Roland Türkiye

Cevap: BK-5 OR Yeni Ritimler ile ilgili açıklama...

Teşekkür ederim.

Slmlar Roland türkiye;

Açıklamalarınız için çok teşekkürler.Yukarıdaki link e değilde Roland bk5-tr sitesine demo ile birlikte ritim isteğimi yaptım mantıklı olarak.Her kafadan bir ses çıktığı doğrudur.Cihaz oturdukça daha güzel olacak inşalllah.Temennimiz bu.Tekrardan sizlere teşekkür ediyoruz ve serkan kardeşimizin ellerine sağlık diyorum..

Saygılar...

calısmalarınızda basarılar dılerım..

Ankara-SRK adlı ritimi çalıştıramadım, hata veriyor. Diğerlerinde sorun yok. Genel bir sorun mu yoksa ben mi çalıştıramadım ritimi?

arkadaşlar birazdan ROLAND BK-5 or sitemize 4 yeni ritm daha eklenecektir güle güle kullanın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ellerinize ve emeğinize sağlık.teşekkürler...