• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk 5 pitchbend sorunu can yakıyor ...

mustafacamci1977

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
ROLAND E-A7
akkadaşlarım 26 senelık e 70 imde gram oynama yokken gıcır gıcır bk 5 imin bu sıkıntıyı vermesi canımı sıkıyor ...bu sorunu cozen oldumu ? kalibrasyon bıyere kadar sonra gene aynı ...mutlaka bı çözumu olmalı ..bk 5 için uretılen potlardamı yoksa sıstenmdekı bır sıkıntımı bu ??
çalarken pıtchbend zaten kullanamıyorum bu sebebten dolayı ..ama elım degmesi biyana cıhaz tıtrese bıle akor bıyana ses bıyana gıdıyor .....cıhazı sevıyorum ama pıtchbend yuzunden .verım alamıyorum ..

Cevap: bk 5 pitchbend sorunu can yakıyor ...

akkadaşlarım 26 senelık e 70 imde gram oynama yokken gıcır gıcır bk 5 imin bu sıkıntıyı vermesi canımı sıkıyor ...bu sorunu cozen oldumu ? kalibrasyon bıyere kadar sonra gene aynı ...mutlaka bı çözumu olmalı ..bk 5 için uretılen potlardamı yoksa sıstenmdekı bır sıkıntımı bu ??
çalarken pıtchbend zaten kullanamıyorum bu sebebten dolayı ..ama elım degmesi biyana cıhaz tıtrese bıle akor bıyana ses bıyana gıdıyor .....cıhazı sevıyorum ama pıtchbend yuzunden .verım alamıyorum ..
Bende de bk5 varken aynı problem olmuştu ben çalmaya başlamadan önce sac kurutma makinesi ile iç kısmını ısıtıyordum 2 3 saat gidiyordu bir arkadaşımda çakmak gazı sıkıyordu aleti satmasaydım potu değişmeye niyetim vardı nasip sattım pa800 aldım bu kezde onun bender kaçırıyordu kendim söküp değiştirdim sorunu çözdüm

Moderatör tarafında düzenlendi: