• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5or lütfen bi yardım

virtioz71

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5OR
BK-5or de orgun ekranında ara ara küçük bir dalgalanma oluyor acaba arıza durumumu yoksa manyetik olarak birşeylerdenmi etkileniyor orgu aldığımdan beri var bir fikri,önerisi olan cevap yazabilirmi lütfen.....

Cevap: BK-5or lütfen bi yardım

aynı durum bendede var hocam.Yazılımsal bir şey ise yeni o.s ile giderilebilir sanırım.Sana özel değil yani.ok

Yazilimsal olabilirde olmaya bilirde bende rtim yazarken ekranda bisiler oluyor ama rahatsiz edici degil tabi garatisi varsa hocam gonder derim yada sorunu bilen biri cikar

bk 5 adaptör kablosunun pirize takılan kısmı topraklı fişmi . yoksa sadece arti eksi mi.
ben görmediğim için soruyorum eger sadece artı eksi ise .akım koruma pirizi kullanın.aslında bütün sarj alan ve elektirikle çalışan çihazlar için akım koruma pirizi kullanmak gerekir.20 tlye cihazınızı elektrikteki dalgalanmalardan korursunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Orgun yanında büyük bir kolon var sanırım, mıknatısı çeker ekranı. Biraz uzaklaştır düzelir.

Orgun yanında büyük bir kolon var sanırım, mıknatısı çeker ekranı. Biraz uzaklaştır düzelir.

benimkinin yanında ne kolon nede elektronik bir alet var ancak yine de yapıyor dalgalanmayı.Özellikle erhan kardeşimizin dediği gibi ritim yazma menüsüne girdiğimde daha çok yapmaya başlıyor.

arkadaşlar kullandığım priz topraklı yakınında buffer kolon ve 37 ekran tv var orgun üretim hatasımı yoksa bilmiyorum anında olup geçiyor gölge gibi diğer bk-5 orglardada bu sorun varsa üretim hatası eğer yok ise manyetik birşey diyeceğim ama cevaplarda diğer iki arkadaştata bu sorun var tek ben değilim......