• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk5.Ekolaizer ayarım nasıl olmalı?

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Bk5 ile boss ve-20 efect pedalı kullanıyorum. Kulaklığımı takıyorum hem klavye hemde vokalin sesi istediğim gibi. Fakat klavyenin REC butonuna basıp kayıt yaptıktan sonra sesi dışarı verdiğimde sanki vokalin efectlerini almamış gibi geliyor ses.

Ayarları efectleri ekolaizer ayarları girdim çıktım yapamadım.
Ben nerede yanlış yapıyorum a dostlar. :)

Cevap: Bk5.Ekolaizer ayarım nasıl olmalı?

Kayıt Yaparken Sorun Oluyor Demek İstiyorsunuz Sanırım.

Aynen şimdi daha çok eminim çünkü denedim. Şöyle ki;canlı performans kulağımda aldigim sesden farklı oluyor kayıttan çaldığım ses. Hayret. Vokal sesten bahsediyorum.

Akşam Bir Bakayım Senın Dedıgıne. Hiç Dikkat Etmedim.

Hocam Baktım Dediğin Soruna Bende Dediğin Gibi Birşey Olmuyor. Bir Fabrika Ayarlarını Geri Yükleyip Ayarlarını Tekrar Deneme Yoluna Gidebilirsin.

Sağolasın tekrar bir kontrol edeyim.

Olmuyor. Acaba hoparlör farkından mı kaynaklanıyor. Yani kulaklıkda ses çok iyi geliyor vokal efektlerini delayları reverbleri çatır çatır veriyor. :)

Ben Roland CM-110 Monitor İle Kullanıyorum Şahsen. Tuşların Efendisi Yarışmasından Kazanmıştım. O Yarışmanın 1.Benim Bu Arada. Monitor Sayesinde Seslerin Dibine Kadar Hissediyorum.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri