• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5 makeup tools set -katip20

katip20

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND BK 5 TÜRK
arkadaşlar bu paylaşımım bir düğün seti kesinlikle değildir. roland türkiye sayfasında paylaşılan başta ömer üstad olmak üzere mürhen ve serkan üstadların ritimlerinden kendime göre kullanılabilirliği yüksek ritimlerin makeup tools ayarları ve diğer ek ilave bazı editlemelerini yaptığım ana kalıp 21 ritimden ibaret bir paylaşımdır. yöresel ritimler yoktur. ritimler bana ait değildir.
ana kalıp ritimlerden oluşmaktadır. ritimlerin ses seviyeleri dengeli olarak epey yükselttim.güçlü ve dolgun hale getirmeye çalıştım. 21 ritimin sadece 3. varyasyonlarını 4 er mezür olacak şekilde bk 5 üzerinden audio kayıt yaparak demosunu fikir vermesi açısından konuya youtube linki olarak ekledim.ritim ve ses dosyası ektedir.
hıdır elimden gelen budur. sağlıcakla kalın

demo

ritimler

ses

Ekli dosyalar

• KATIP20_MAKEUP_TOOLS_SET.rar
    277 KB · Görülen: 243
  • ktp_elektro (1).rar
    1.8 KB · Görülen: 202
Cevap: bk5 makeup tools set -katip20

hocam ellerinize saglık cok yardımcı oluyorsunuz.........boylece bk.5 sızlerin sayesınde daha cok sevmeme sebeb oluyor.....iyiki varsınız..........izmir.den selamlar......................................baki...

ellerinize sağlık çok güzel

Katip Hocam ellerine emeklerine sağlık...Bir ara kayboldun yokluğunu hissettik,yeniden dönmen çok güzel...paylaşımın için tekrar teşekkürler...

hocam gönlüne yüreğine sağlık bizleri kırmayıp bilgilerini yeteneklerini bizlerle paylaşman gerçekten çok onurlu.hayat herzaman sana güzellikler getirsin.saygılar...

Teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

Allah senden razı olsun abim

Ellerinize sağlık katip hocam.paylaşımlarınız bk 5 i biraz daha sevmemizi sağlıyor çok teşekkürler.şu bk 5 de rolandın eski model orglarındaki string eşlik seside olsa çok daha harika olacak.bk 5 in bence tabiki bu benim yorumum herkesin fikri düşüncesi değişiktir saygı duyarım ;ama eski orglardaki strigs eşlik sesinin tadı yok.örnek bi e 86, bi g 600, g800 lerdeki gibi eşlik sesleri yok.yazılabilir belki ama ;yazabilen forumdaki arkadaşlara ricam ses paylaşırken strigs şarkı eşlik sesleride paylaşabilirlerse bu orgun değeri daha çok ortaya çıkar ve .paylaşım yapan arkadaşlarıda herzaman teşekkür ederiz,saygılarımızı sunarız.herkese bol kazançlar selamlar saygılar.

katip hocam bu çok değerli paylaşımınız için çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar.