• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5 or ile çeşmi siyahım

megaboy54

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 800
merhaba arkadaşlar bu hafta sonu pazar günü değerli üstadım olan mustafa bayram abimi ziyarete gittim.sağ olsun beni çok iii karşıladı.kendisi bana çok faydalı bilgiler de verdi.kendisi de benim gibi bir cengiz kurtoğlu hayranı olduğu içinde ayrıca kendimi çok şanslı hissediyorum.fasıl da küçük bir kayıt yaptım.sizlerle paylaşmak istedim.bu arada remzi abimede selam söylüyorum.kendisinin çok güzel sesi var.eminimki yüreğide öyledir.en kısa zaman da mustafa abiminde cengiz çalışmasınıda paylaşacağım..burdan hepsine selam söylüyorum...mekanımız sakarya akyazı ilçesindedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: bk5 or ile çeşmi siyahım

A.s. rıfat kardeşim.senin o güzel yüreğine sağlık her zaman beklerim güzel insan...bu arada baki kardeşte güzel çaldı...kemençede daha iyidir...

Moderatör tarafında düzenlendi:

elinize sağlık güzel demo olmuş, devamını bekliyoruz..

Burdan baki abimede selam soyluyorum.ismi aklima gelmedigi icin ayrica ismini yazamadim.firsat buldukca nasip oldukca ziyaretinize gelecegim mustafa abi.Allaha emanet olun