• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5 te pich bendin her orgu actigimda ayarin bozulmus olmasi normal bir durum mudur

megaboy54

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 800
Selam arkadaslar dikkat ettimde 1.05 guncellemesi yaptiktan sonra gun asiri veya 2 3 gun arayla orgu actigimda pich bend ayari bozuk bir sekilde karsima cikiyor.bu normal bir durum mu yoksa bir ariza habercisi midir sizlerden bu konuda bana yardim etmenizi istiyorum.herkese ii gunler dilerim

Cevap: bk5 te pich bendin her orgu actigimda ayarin bozulmus olmasi normal bir durum

Selam arkadaslar dikkat ettimde 1.05 guncellemesi yaptiktan sonra gun asiri veya 2 3 gun arayla orgu actigimda pich bend ayari bozuk bir sekilde karsima cikiyor.bu normal bir durum mu yoksa bir ariza habercisi midir sizlerden bu konuda bana yardim etmenizi istiyorum.herkese ii gunler dilerim

Normal bir durum olarak düşünebilirsiniz o yönden içiniz rahat olsun. Kalibrasyon ayarı yapın BK-5'in sitesinde kalibrasyon ayarı nasıl yapılır, bulabilirsiniz.

Cevap: bk5 te pich bendin her orgu actigimda ayarin bozulmus olmasi normal bir durum

Verdigin bilgiden dolayi cok tesekkur ederim

orgu her açtıgınızda mi tuşuna basılı tutun ve pichbenderi ônce sola sonra saga dogru çekin. Bu şekilde pichbender toparlanıyor. Olmuyosa kalibrasyon işlemi ile kesin düzelecektir.

Gostermis oldugun ilgiden dolayi tesekkur ederim