• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Böyle bir site yönetim şekli olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karanfil

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa1x
bu saçma konuyu kilitliyorum.modern ileri görüşlü müzisyenlerin sitesinde bu tarz yorumlar olmuyor.kendi fikirlerine uygun bir sürü site var.tercihini onlardan yana kullansaydın karanfil.

Görüyorsunuzki SİTE YÖNETİCİSİ sınıf ayrımı yapmaktadır, modern ileri görüşlü müzisyenler...... isterseniz dünyanın en iyi en kaliteli müzisyeni olsun HAKİKAT BİRDİR DEĞİŞMEZ.... bende site yöneticiliği yaptım siteler kurdum ama asla tek taraflı değerlendirmedim konuları, sizi kınıyorum... ve artık forumda paylaşım yapmamaya karar verdim... ben ve benim gibi düşünenler nasıl görüşlü müzisyenler peki? kendinizi bu kadar üstün görmeyin üstün görülecek hiç bir farkınız yoktur....

bahsi edilen forum konusu:

Cevap: Böyle bir site yönetim şekli olmaz

Görüyorsunuzki SİTE YÖNETİCİSİ sınıf ayrımı yapmaktadır, modern ileri görüşlü müzisyenler...... isterseniz dünyanın en iyi en kaliteli müzisyeni olsun HAKİKAT BİRDİR DEĞİŞMEZ.... bende site yöneticiliği yaptım siteler kurdum ama asla tek taraflı değerlendirmedim konuları, sizi kınıyorum... ve artık forumda paylaşım yapmamaya karar verdim... ben ve benim gibi düşünenler nasıl görüşlü müzisyenler peki? kendinizi bu kadar üstün görmeyin üstün görülecek hiç bir farkınız yoktur....

bahsi edilen forum konusu:

burası bu işden ekmek yiyenlerin sitesi.esas sen küçümsüyorsun.herşey günah deyip dalgamı geçiyorsun milletle.bu dini konuların yerimi burası.ayrıca sitede çift üyelik yasaktır.ne demek istediğimi anlamışsınızdır.paylaşıma gelince arzuna kalmış bir şey.bu konuya cevap yazmayın gerekli açıklamayı yaptım.konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...