• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu adam deli çalıyor Umut Açıkgöz

• Konbuyu başlatan Menzil
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

Menzil

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Klavye, Ney, Gitar, Yan Flüt
Adamın stili çok hoşuma gitti bu adam müzik delisi... bir insan bu kadar hissedemez 5 sene sonra klavye damarımı attırdı...

ayrıca hayran sayfasında diğer videolarını izleyebilirsiniz

Cevap: Bu adam deli çalıyor Umut Açıkgöz

adam iyi çalıyor ama; bu lafımı yok yineliyorum lakin nedeni var. ben profosyonel değilin bu yüzden yorumlarım da yanlışım olursa kusurabakmyın diye bunu söylüyorum...bu adam kabul etmek gerekir ki iyi çalıyor. fakat müzziği gereksiz süslemeyle yapıyor...bir de o anlamsız tiplemelerini anlayamdım...fazla akıllıların kafayı sıyırması gibi bu abimiz de videoya iyice bakarsanız anlarsınız...bu videoyu başkalarının izleyeceğini bilmiyormuşta karşışındaki tek bir kişiye bakarak ona hitap eder gibi bakışlala çalması gerçekten çok tuhaf...her halde kendisi bu videoları izlerken ''keşke biraz daha sakin biraz daha muhafazakar olsydım daha mı iyi olurdu? diye sormuştur kendine :) herşeye rağmen video paylaşım çok güzel ki bu daha benim hiç yapmadığım bi şey....5 tl lik oyuncak melodikayla çalarken video ya çekcem...onu nasıl buraya koycağımı forum da danışçam...umarım beni izleyenler daha fazla zevk alırlar...

sarkıları süslemese harbi iyide süsledigi için sıfır hiç bişey yok

çalma güzel artistlik abartı..
benim tarzım derse eğer hikayee.
org çalmak başka orgu dövmek başka şey..

bu standart boks maçı değilde amerikan güreşi diye bilinen smackdown olmuş bence.. :D

Bence bu bir teknik. Yani müzisyenlerin çoğu abartmayı sever. Bu şekilde çalarken tribe girmesinin nedeni istem dışı bence. Dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say da çalarken hafiften acayipleşiyor. Özellikle Türk marşını çalarken mesela kendi yorumunu katıp Jazz yapmıştı hatırlayanlar olur. Bu tarz meselesi biraz sanırım... Öyle ya da böyle müzikle ilgilenilmesi ve herhangi bir ensturman çalınmasına saygı duymak gerek. Sana göre kötü bana göre iyi çalıyordur. Yoruma açık burası... Bence hissederek çalmak önemli... Bu videodaki arkadaş da bu şekilde sanırım... Şimdi bende sizlere bir video izlmenizi rica edicem. Bakın bakalım bu kadar güzel çalınabilir mi ??

O Hareketleri İstem Dışı Kendini Müzige Kaptırdıgı İçin Öyle Oluyor....Umutu Yakından Takip Ederim Tüm Parçalarını Falan..Gerçekten Tamamen Farklı Bir Şekile Sahip.. Ayrıca Orgununda Daha Hiç Bozulmadıgını Söylüyor :D :D Beyaz Showda FAlanda Çıkmıştı Ama Heyecandan Böyle Çalamadı :S

Bence bu bir teknik. Yani müzisyenlerin çoğu abartmayı sever. Bu şekilde çalarken tribe girmesinin nedeni istem dışı bence. Dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say da çalarken hafiften acayipleşiyor. Özellikle Türk marşını çalarken mesela kendi yorumunu katıp Jazz yapmıştı hatırlayanlar olur. Bu tarz meselesi biraz sanırım... Öyle ya da böyle müzikle ilgilenilmesi ve herhangi bir ensturman çalınmasına saygı duymak gerek. Sana göre kötü bana göre iyi çalıyordur. Yoruma açık burası... Bence hissederek çalmak önemli... Bu videodaki arkadaş da bu şekilde sanırım... Şimdi bende sizlere bir video izlmenizi rica edicem. Bakın bakalım bu kadar güzel çalınabilir mi ??

fikrimi sorarsanız bu arkadaş cok daha iyi..

adamın hemen hemen 50 tane videosunu izlemişimdir o yüz ifadeleri artistlik olamaz... istem dışı tamamen bende müziğe kaptırınca kayıyorum kendimden söylerken bile gözlerim kapnıyor ki farkında olmuyorum bile. ayrıca kaptan kardeşim şuan çaldığı 4. pa800üymüş :) süsleme yapıyor ama bu adam rahat duramaz alışmış o parmaklar :)

evet beyler yapılan hareketler istem dışıdır tamamen dugu işdir ben bile kendimi kaptırınca muşteriler bu ne yapıyor diyor :) heresinkendine has bir tavrı vardır yargılamamak lazım

Müziğin aslı duygu değil midir.Bunun sonucunda verilen tepkiler ani ve farklı olabilir.Ancak bu kardeşimiz çok güzel duyguya giriyor ve çalıyor.Yaptığı şey saygı duyulacak bir güzelliktir.Lütfen yıldızları ülkemiz dışında değil topraklarımız içerisinde arayalım.Bizim güzelliklerimiz herşeyden öte.Birde şunu ifade etmek isterim prof. olmak diye bir olay yoktur.Çünkü yaptığımız işin bir sınır derecesi yok.Ne kadar çalışırsanız o kadar iyi olursunuz. ;)