• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu şahıstan Korg Pa 800 alışverişi yapan varmı?

KARTAL7621

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 3 X
Arkadaşlar aşağdaki ilandaki satışı ben şahsen güvenilir bulmadım. Çünkü şahsa diyorumki ürün belirttiğin gibi ise kontrollü kargoyla gönder açıp bakayım parasını ödeyim adamı bir türlü ikna edemedim. illa kapora diyor. Lütfen dikkatli olalım.

Cevap: Bu şahıstan Korg Pa 800 alışverişi yapan varmı?

Dukkani kapattim diyo bayiye satsa 3000 eder en az oyun bu calan vermz denick kadr ucuz

İlanda tek alet diyor Tlfonla görüşmeye başladınmı elinde olmayan alet yok pa 900 pa 800 Pa 2 x adamda yok yok aman dikkat edelim sakın kargo parasıda olsa kapora felan göndermeyin..!

Biz aradık 4 tane var dedi yurtdışından getiriyormuş arkadaş 128 rem varmış bizi kekliyor enayi :D gelip adresten alalım diyoruz yok elden vermem gönder kaporayı vereyim kargoya diyor

Yurt disndada 200 300 euro dusuk sadece oda kargoya giiyor zatn

siteye şikayette bulundum, kimsenin canı yanmasın diye desteklerinizi esirgemeyin, sizde şikayette bulunun

saygılar.

millet geçimin yolunu bulmuş usta 20 kişiden 200 alsa 4000 eder elden teslim yok dediğinde ana avrat küfürüde hak etmiş bence

Siteye şikayette bulundum ama nedense hala yayında

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri