• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bugün bende medeli dante ailesine katıldım

zorocihan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha a2000
Bende bugün itibarıyla dante trli oldum salim kara ilgi ve alakana çok teşekkürler sağolll Korğ yücel müzik sende sağol ama ramazan kaynak kardeşimiz danteden ayrılmış üzdü bizi o bize sevdirmişti danteyi emek vermişti hemde çok üzüldümm bir an evvel döner umarım sevgiler dante ailesi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Bugün bende medeli dante ailesine katıldım

hayırlı uğurlu olsun abicim... güle güle kullan inş.

Salım KARA en az Ramazan KAYNAK kadar kalıtelı ve aynı zamanda teknık bır elemandır zamanla Danteye neler kattıgını hep beraber gorecegız ..
hayırlı ugrlu olsun gule gule kullanın

Salım KARA en az Ramazan KAYNAK kadar kalıtelı ve aynı zamanda teknık bır elemandır zamanla Danteye neler kattıgını hep beraber gorecegız ..
Aynen maşallahın var on numara insan salim kara ramazanda iyi hakkını yemeyelimm

Teşekkür mustafa beyy

Arkadaşlar Dante TR'yi Avrupa ses ve ritimler için kullanabilir miyiz . Fame G2000 ve Medeli A1000 videolarındaki ses ve ritimleri genel olarak beğendim neredeyse Roland kadar iyi bu cihazlar gibi kullanma şansımız var mı yoksa Roland Bk-5'i mi tercih etmeliyim. Türk müziği sesleri ve ritimleri çok fazla ilgimi çekmiyor ama bunun yannda cihazın anladığım kadarıyla fiyatına göre performansı iyi ve ve gelişime açık bir cihaz. Alttaki videodaki ses ve ritimler genel olarak istediğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar Dante TR'yi Avrupa ses ve ritimler için kullanabilir miyiz . Fame G2000 ve Medeli A1000 videolarındaki ses ve ritimleri genel olarak beğendim neredeyse Roland kadar iyi bu cihazlar gibi kullanma şansımız var mı yoksa Roland Bk-5'i mi tercih etmeliyim. Türk müziği sesleri ve ritimleri çok fazla ilgimi çekmiyor ama bunun yannda cihazın anladığım kadarıyla fiyatına göre performansı iyi ve ve gelişime açık bir cihaz. Alttaki videodaki ses ve ritimler genel olarak istediğim.

DanteTR ile Medeli A1000 Batı ritim ve seslerde hiç bir fark yok.

DanteTR , Medeli A1000'in üzerine inşaa edilmiş TR modelidir.

Kısacası Piyanolar gitarlar balladlar funklar olduğu gibi durmaktadır bunlara + olarak türk ritim ve sesleri ilave edilmiştir.

Çok teşekkürler bilgi için.

Eklediğim videodaki 1:23'ten başlayan klavsen sesini çocukluktan beri klasik müzik eğitimi alan bir arkadaşıma dinlettirdim neredeyse gerçeği kadar iyi olduğunu söyledi. Batı müziğine dönük bir demo yaparsanız bence faydalı olur.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri