• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

burhan57 ahmet okur bulusmasi fransa metz

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
frden slmlar biliyorsunuz sitedki arkadaslar firsat buldukca bir birleriyle bulusup birbirlerini tanima kaynasma yasiyor bizde gercek memnun oluyoruz isde bizde avrupada belki ilk oldu ama uyelerimizden belcikada kalan ahmet okur la ahmet abiyle beraberdik sagolsun 300 km yoldan geldi guzel vakit gecirdik 7 saat kadar bir tatli sohbet muzikli dakilar gecirdik gercek hepinizin tanimasini isderim cok degerli biri saolsun oda yeni t2 aldi beraber set yukledik hic canli dinlemedigim or700 calma dinleme sansim oldu harika bir alet milletin sikayeti kadar tuslari falanda sert degil yani benim fikrim ve biraz goruntu ve resim ekledik ama siteye atamadim faceden izleyebilirsiniz resimler ve ufak bir video olarak arkadslar diger resimleri faceden gorebilirsiniz

Cevap: burhan57 ahmet okur bulusmasi fransa metz

valla guzel burhan abi insaallah birgun bizde bulusuruk bir yerde seni facebook ta ekliyorum ordanda gorusuruz.

çok güzel arkadaşlıklar kuruluyor ne güzel bir tablo bu burhan abi,

.
Resiminize baktım. Tyrosların başında da muhteşem görünüyorsunuz.

Gerçekten de güzel oluyor bu şekilde buluşmalar.

Belçikadan Fransaya görüşmeye gitmek gerçektende saygı duyulacak davranış.

Zaman olarak 3 saatlik bir yol ama bizde malesef 30 dakikalık yola bile gidip birbirimizi ziyaret edemiyoruz.

Hep para hep para.

Neyse güzel bir müzik dolu buluşma olmuş. İnşallah daha sık görüşürsünüz.

Selam Trakya camiasi sizlerin sitenin sayesinde fransadaki Burhan arkadasimla tanisma sansini yakaladim ,dedim kendi kendime dag daga kavusmaz ama biz insan oldugumuz müddetce biraz gayret edersek dostlarimizla bulasabiliriz,malum hepimiz eve ekmek götürmek icin cabaliyoruz ama yinede zaman buldugunuzda en yakininizdaki muzisyen arkadasinizin bir cayini icmeye gitmenizi tavsiye ederim,lakin ömür geciyor bu anilar kaliyor.
T2 ili OR 700 V2 de bu arada tanismis oldu. herkese selamlar

.
Daha nice buluşmalarınız dileğiyle...

Kısmet bakarsınız bizde bir Fransayı ziyaret ederiz bir gün :)

Belcikayada bekleriz dostlar

.
Daha nice buluşmalarınız dileğiyle...

Kısmet bakarsınız bizde bir Fransayı ziyaret ederiz bir gün :)

frden slmlar ,insallah seve seve bekleriz avrupaya gelecek arkadaslar hepinize kapimiz acik yeterki sizlerin firsati oldukca uramak isdeyin kaldiginiz yerden gelip sizi alma sozu sizlere ve ayrica yorumlariniz icin gercekden siz degerli dostlara tesekkurler nice bulusmalara diyorum

dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur..
Belki bir gün bizlerde karşılaşırız....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri