• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bursa merkezde sabit salon arıyorum

• Konbuyu başlatan efes
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 1K

efes

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa900
Merhaba arkadaşlar,
Bursa merkezde oturuyorum , kalifiye piyanist şantörüm.
Tanıdıklara haber verdim ama tanımadığım Bursa merkezde piyanist olan veya salon sahibi arkadaşlar varsa sitede , yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Sedat EFE
0536 511 52 70

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Bursa merkezde sabit salon arıyorum

Boş yer olsa zaten bulan gider.

Arkadaşlar 2016 sezonu için bursa merkezde çevresi olan arkadaş yokmu sitede..!iş nedeniyle 5 yıldır İnegölde ikamet ediyorum inegölün en nezih salonunda sabit çalıyorum , bursa merkeze kesin dönüş yaptım sabit çalabileceğim salon arıyorum ve piyanist arkadaşlarla tanışmak istiyorum. Gruplara eşlik edebilirim...

eline bir tane org alıp laptop alan bu işlere atladı piyanistlik dediğin nedir ki artık her kez pyanist başka iş bak kendine yada çalıştığın yeri bırakma derim barlarda gazinolardada iş yok 1 gece yovmıyeyi alırsın ertesi gün iş olmadı derler beleşe çalarsın bu işler hoby oldu artık

işin b*ku çıktı malesef ama ne kadar karaokeci yada dj olursa olsun sanatkar hakettiği yeri alır , onlarda hiçbir zaman hayal ettiklerine ulaşamazlar. Ben inegöl gibi ilçede sabit salonda sadece orgumla 250 tl. Yevmiye alıyorum sezonda 100 den fazla düğün yapıyorum, o çakma piyanistler de full tesisat römork tepelerinde o fiyata düğün yapıyorlar...