• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Butun Piyanistler Buraya Buyuk Yardim Topluyoruz

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
ÜTFEN PAYLAŞALIM!!! TEKİRDAĞLI HEMŞERİMİZE YARDIM
EDELİM.Tekirdağ'lı Refiye Yılmaz, 7 yıl önce yakalandığı Gardner Sendromu hastalığına karşı yaşam mücadelesi veriyor. Babasının genlerinde pasif (taşıyıcı) olan hastalığın kendisinde aktif hale gelmesiyle 16 yaşında kalın bağırsağı alınan genç kızın yaşabilmesi için şimdi de ince bağırsak nakli olması gerekiyor. Amerika'da yapılacak ameliyatla sağlığına kavuşacağı günü umutla bekleyen Refiye'nin ameliyatı için gerekli olan para 1 Milyon Dolar. Refiye Yılmaz, "İnce bağırsağımda tümör tespit edildi. Şu anda 22 santimlik bir metal pipetle yaşıyorum. Acilen ince bağırsak nakli olmam gerekiyor. Bu gerçekleşirse sağlığıma kavuşacağım" dedi. Tekirdağ Valiliği ve Kızılay da Refiye için kampanya başlattı. Refiye'ye yardım etmek isteyenler yapmanız gerekenler basit : " RY " yazıp 2868 ' e mesaj göndererek " Kızılay " aracılığıyla yardımda bulunabilir, Böylece Refiye Yılmaz ' a hayat verebilirsiniz. Kız daha 23 yaşında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ' ni kazanmış ancak geçirdiği bu ölümcül sağlık sorunlarından dolayı okuyamamış.. Arkadaşlar genç bir kızın yaşama umudu olabilirsiniz, lütfen bunu olabildiğince çevremizde paylaşalım..

Halk Bankası Tekirdağ Şubesi
Selime Günder Yazıcı, Sevilay Bozdoğan veya Filiz Koyuncu adına
Müşteri No : 10291531
I-Ban : TR54 – 0001 – 2009 – 3040 – 0001 – 0362 - 91.

Cevap: Butun Piyanistler Buraya Buyuk Yardim Topluyoruz

Acil şifa dilerim.

Cevap: Butun Piyanistler Buraya Buyuk Yardim Topluyoruz

trakyalı olması önemli değil hepimiz allahın kullarıyız.kızımda gönderdi.tvıterde butun ünlüler de yardım edıyormuş.allah şifasını bır an önce verır inşallah.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri