• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çalıntı cihazlar,okuyun lütfen

piynst

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x
21/02/2014 cuma günü, Kocaeli Kartepe'den iyi tanıdığım bir arkadaşım, İzmit'ten yine tanıdığım bir müzisyene, emanet olarak 4 tane mcs 38da soft case'li, tromba mikser ve hoparlör standları vermiş. Aynı şahıs başka birinden de korg pa600 klavyeyi kiralık olarak almış. O günden beri ne cihazları alan şahsa ulaşılamıyor.
Kısacası, bahsettiğim cihazları mutlaka birilerine satmış ya da satmaya çalışacaktır. Duyanlar haber alanlar olursa 05322408179 nolu telefondan insaniyet namına bana ulaşırlarsa memnun olurum.

Cevap: Çalıntı cihazlar,okuyun lütfen

Ne kadar duyarsız hale gelmişiz! Ben bu konuyu açalı 13 saat olmuş kimse bir cevap yazmamış. Eyvallah yazılmamış olabilir, hem yazsa ne diyecek ki?
Asıl vahim olan şu: 13 saatte konuyu 1 kişi görüntülemiş.

Yanlış düşünüyorsunuz. Eminim birçok kişi geçmiş olsun, vay hırsız vay, aşağılık adam, gibi bos boş şeyler yazmak istememiştir.

Amaç insanları bildirmek, kulaklarına birşey gelirse irtibat kurmalarını istemek ise konu amacına zaten ulaşmıştır.

Görüntüleme konusunda ise, teknik bir sorun var. İsterse 1000 kişi görüntülesin, bir süre 1 olarak gözüküyor. Birtek benim dün goruntuledigim değildir herhalde.

Bu vesile ile geçmiş olsun dileklerimi iletmiş olayım.

bende yeni gördüm şu devirde tanımadığın bilmediğin birine çihaz değil kurşun kalem emanet verilmez kişinin ismi ve eşgali belliyse bulunması uzun sürmez yetkililerden önce bulunması dileğiyle geçmişler olsun.

geçmiş olsun inşallah bulunur seri no varsa onlarında yayınlaki daha isabetli olur

Geçmiş olsun hocam İnş. Bulunur cihazlar sağ salim ama merak etme bu yapanin yanina kalmaz bi şekildeondan cikar yada colugundan cçocuğundan cikar sanada bi şekilde bunun karsiligi doner Allah bizi ve cocuklarimizi haramdan korusun

geçmiş olsun.ne diyeyim ortalık o kadar dolandırıcılarla doluki,insan artık en yakınına bile iyilik,yardımseverlik yapmaktan korkar hale geldi.bakıyosun tabiri caizse melek gibi insan diyorsun,kalbinde kin,nefret,çıkarcı duygular taşıyan,nefsine hakim olmayı başaramayan biriyle karşılaşıyorsun.rabbim sana,bizlere ve ailemize merhamet etsin.böyle insanları bizlerden uzak eylesin.inşallah tez zamanda bulunur.

bende yeni gördüm şu devirde tanımadığın bilmediğin birine çihaz değil kurşun kalem emanet verilmez kişinin ismi ve eşgali belliyse bulunması uzun sürmez yetkililerden önce bulunması dileğiyle geçmişler olsun.

Hocam polis bu tarz hırsızlıkların üzerine gitmez. Ancak belli olacak yada ihbar edilecek. En güzeli vatandaşın eşgalini teşhir etmektir.

Emanete hiyanet insani dinden çıkartır gerisi bos Allah en iyisini bilir

Siz insanları duyarsız olmakla itham etmişsiniz ama hâlâ o pa600 klavyenin seri numarasını buraya yazmamışsınız arkadaşım. Buraya tüh tüh vah vah yazılması neye yararki ?