• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Casio XW-P1 - XW-G1

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Casio 1980 lerin efsane snyleri CZ serilerinden sonra pro 2 snty modelini tanıttı. Hemde 700 dolar civarı. Pahalı org satan firmalar düşünsün...

Casio xw-P1 resmi bilgi

xw-P1 bırakmak kullanıcı-e Solo Synthesizer, onaltılık bir katman ve Drawbar org seslerinin yanı sıra iç pcm ve Synth dalgalar çeşitli tiplerde de dahil olmak üzere birçok hazır gelen sesleri, sesler geniş bir dizi oluşturmak gerçek performans birleştirici olduğunu. Birimi de canlı performanslar için yararlı olan işlevleri tam bir yelpazesi ile yüklenir. Sadece 5.4 kilogram ağırlığında ve slimly tasarlanmış gövdeli xw-P1 kuru hücreli piller ile geniş bir canlı ayarları içinde oynanması edinerek güç olabilir — Street sahneden.

Çeşitli hazır ayarlı sesleri performansları hızlı erişim sağlar

100 Solo Synthesizer hazır vintage analog synthesizer ses üretebilir
50 Adet katmanı hazır altı sesleri topluluğu sesler için katman
50 Drawbar Organ hazır geleneksel Drawbar Organ ses üretebilir
Toplam 420 pcm melodi ve pcm davul hazır örnekleri piyano, gitar ve davul gibi çeşitli enstrüman sesleri üretilen

Özel özellikler sesler oluşturmak için sanatçılar sezmek için kolaylaştırır

Toplam 311 iç Synth dalgaların yeniden vintage analog synthesizer sesler
2,158 pcm dalgalar toplamı yerleşik, cz serisi Casio'nun en çok satan dijital synthesizer 1980'lerin dalga verileri de dahil olmak üzere
Kullanıcı-ebilmek yaratmak katmanlama analog synthesizer dalgalar ve pcm dalgalar tarafından tümleşik ses
Kullanıcılar altı hazır sesleri birleştirerek özgün Hex katman ses üretebilir
Kullanıcıların kendi Drawbar Organ sesler dokuz kaydırıcıları kullanarak oluşturabilirsiniz

Çeşitli işlevler canlı performanslar için yararlı

Kullanıcılar performans işlevini kullanarak performans kurulumları dört belirlenen klavye bölgeler atayabilirsiniz
Tümcecik Sequencer oluşturmak ve kendi performanslarını geliştirmek için müzikal ifadeler oynatmak kullanıcıların izin verir.
Adım Sequencer bırakmak kullanıcı-e oluşturmak ve ritim kalıpları çeşitli oynatmak için
Arpej işlev tuşlarına basarak arpejler otomatik olarak çalabilir

Müzik prodüksiyonu için performans değişen uygulamaları için yararlı özellikleri

smf veya bir sd kartına kaydedilen ses verilerini klavyeden oynarken çalınabilir
MIDI aygıtları, mikrofonlar, müzik çalarlar ve diğer donanımları çeşitli giriş ve çıkış Terminalleri kullanılarak bağlanabilir
Portatif ses cihazı ya da MIDI aygıtları yer tutan belirlenmiş lastik yerleştirilebilir.

Casio xw-G1 resmi bilgi

Bir klavye ile donatılmış ve işlevleri ile yüklenen bir oluk birleştirici xw-G1 nedir & # 12288; çeşitli türlerini oluşturmak ve çeşitli ritim kalıpları ve müzikal ifadeler, hepsi tek bir birim oynatmak için yeteneği dahil olmak üzere, kulüp DJ tarafından kullanılan dijital ekipman. Kullanıcılar, üst panelde sol tarafındaki serin ses üzerinden dokuz kaydırıcıları, 16 adım Sequencer düğmeleri ve dört atanabilir kolları düzenlenmiş denetim sağlayan bir All-in-one enstrüman çalmaya tadını çıkarabilirsiniz.

Kullanıcılar oluşturmak ve ritim kalıpları çeşitli kayıttan adım Sequencer sağlar

100 farklı ritim kalıpları hazır dizileri kayıttan yürütme için kullanılabilir
İlâ 100 özgün ritim kalıpları kullanıcı dizileri kaydedilebilir.
Kullanıcılar 16 düğme kümesi kullanarak geri ritim kalıpları oynarken doğaçlama olabilir
Birden fazla ritim kalıpları — en çok 99 — bir sırayla bağlı ve zincirleri işlevini kullanarak döngü oynadı

Tümcecik Sequencer oluşturmak ve dj performansları kadar baharat müzikal ifadeler oynatmak kullanıcıların izin verir.

100 müzikal ifadeler geri hazır ifadeler kullanarak kolayca çalınabilir
100 Müzikal ifadeler kendiliğinden klavyede oynadı kadar kullanıcı öbekleri bellekte saklanabilir

En iyi canlı performans kullanışlı fonksiyonlar çıkarmak

Çok işlevli tuşları dj performansları için gerekli işlevleri için tuşları atamak kullanıcıların sağlar
Solo Synthesizer ve pcm sesleri de dahil olmak üzere 420 hazır sesleri hızlı klavye performanslarında erişilebilir
Arpej işlev tuşlarına basarak arpejler otomatik olarak çalabilir

Örnek Looper dijital ses örnekleri ve dublaj sağlar

Örneklenmiş ve ilâ 19 saniye uzunluğunda, dublaj izin döngüler çalınma birleştirici yanı sıra--dan dış kaynak girişi sesler gerçekleştirilen sesler
Kullanıcı sesleri-ebilmek var olmak oyuncu içinde klavye performansları gibi kaydettiği örneklenmiş sesleri

Daha fazla performans keyfi için mükemmel ölçeklenebilirlik

Kullanıcı-ebilmek seçmek hazır sesleri veya iç pcm ve Synth dalgalar çok çeşitli sesler oluşturmak için
Çeşitli giriş ve çıkış terminalleri Etkinleştir bağlantı ses cihazı ve MIDI uyumlu aygıtlar, böyle bir dj vites ve müzik aletleri
Taşınabilir MIDI aygıtları veya ses cihazı yer tutan belirlenmiş lastik yerleştirilebilir.

Ekli dosyalar

• casio-xwp1-xwg1-main-660-80.jpg
    casio-xwp1-xwg1-main-660-80.jpg
    53.1 KB · Görülen: 285
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Casio XW-P1 - XW-G1

mustafa abi yine araştırmacı kimliğine bürünmüşsün....teşekkürler..

klavyelerin sekilleri dızaynları harıkaa cıktıgında sesleride harıka olursa alırız bizde

Moderatör tarafında düzenlendi:

mustafa hocam sampling atabiliyomuyuz acaba son kullanıcıya açık mı?PCM sesleri mevcut demiş ama aletin içinde mi yoksa ayrıca user bölümü ayrılmış mı ram falan göremedim de..