• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ChordSolo altyapı seslendirme BARON_ Demo ikimiz bir fidanın

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 43
  • Görülen : 9K

BARON_

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.tarcin-fm.tr.gg
sevgili dostlar sevgili bahadır kardeşim akşam akşam can sıkıtınsından yaptığı muhabet olsun diye çalışmasına bende akşam akşam katılayım o güzel muhabbetine dedim ve ortak sohbetimiz sonucu ortaya böyle bir sohbet çıktı yorumlarınızı eksik etmeyin sevgi ile kalın herdaim...

altyapı ChordSolo kardeşime aittir nacizane bende okumaya çalıştim sevgi ile kalın herdaim kardeşime teşekür ediyorum ....onur duydum çalışmasını seslendir diğim için ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
eyvallah abicim,ağzına sağlık çok güzel okumuşsun.
tabii bir açıklama yapmam lazım;
normalde ben bunu altyapı formunda hazırlamamıştım,zaten devam eden bir wah gitar var soloda...
ama sesin çok güzel gitmiş parçaya,açıkçası ben söylemeye çalıştım beceremedim.hal böyle olunca üzerine bir kanal daha yazıp siteye koyayım demiştim.
teşekkürler tekrar...

bu arada; arkadaşlar baron abinin bir hareketi herkese örnek olmalı; sevgili dostumuz seslendirme yapacağı zaman eğer sitemizde yayınlanan bir altyapı kullanacaksa mutlaka mesaj atıp izin istiyor.Tabii ben kendi adıma kendisinin buna gerek kalmadan da bunu yapabileceğini kendisine ilettim ki bunu daha evvel konuştuğumuzda da kendisine söylemiştim.Ama o yine de emeğe ve bizlere olan saygısından dolayı yine de izin almadan paylaşım yapmıyor...
Teşekkürler abicim, bu asil ve düşünceli hareketinden dolayı...!

baya zor bir parca insani zorlayan bir parca bence tavsiye etmezdim bu tur alt yapilara senin okumani cunku alt yapi senin tarzin degil dosttum bu benim fikrim alt yapida cok iyi degil bence

eyvallah abicim,ağzına sağlık çok güzel okumuşsun.
tabii bir açıklama yapmam lazım;
normalde ben bunu altyapı formunda hazırlamamıştım,zaten devam eden bir wah gitar var soloda...
ama sesin çok güzel gitmiş parçaya,açıkçası ben söylemeye çalıştım beceremedim.hal böyle olunca üzerine bir kanal daha yazıp siteye koyayım demiştim.
teşekkürler tekrar...

bu arada; arkadaşlar baron abinin bir hareketi herkese örnek olmalı; daha önce de seslendirme yapacağı zaman sitemizde yayınlanan bir altyapı kullandığında mutlaka mesaj atıp izin istiyor.Tabii ben kendi adıma kendisinin buna gerek kalmadan da bunu yapabileceğini kendisine ilettim.Ama o yine de emeğe ve bizlere olan saygısından dolayı yine de izin almadan paylaşım yapmıyor...
Teşekkürler abicim, bu asaletli ve düşünceli hareketinden dolayı...!

çok sağol güzel kardeşim evet çalışmana bende akşam baktım çok güzel harika bir çalışma olmuş evet altyapıdaki wah gitar olayına gelince dedim olurmu üstüne baktım oluyor hemen sana yazdım dedim kardeşim musadenle senin cansıkıntısından yaptığım çalışmaya bende can sıkıntımı ekliyim nasıl bir iş çıkacak bakıyım dedim kendi adıma çokta güzel oldu ben kendi çalışmamı pek beyenmeyen biriyimdir ama bunu gerçekten beyendim eline koluna sağlık önceliklede musade ettiyim için tekrar teşekürler kardeşim sevgi ile kal herdaim...

baya zor bir parca insani zorlayan bir parca bence tavsiye etmezdim bu tur alt yapilara senin okumani cunku alt yapi senin tarzin degil dosttum bu benim fikrim alt yapida cok iyi degil bence

şimdi mustafa kardeşim kolay alt yapıya herkez okuyor zaten bende zor alt yapıları sevdiyim için bu dedim kardeşimin yaptığı çalışma tam benlik dedim altyapıyı ben beyendim neden dersen stil olarak çok hoş bir çalışma olmuş tabiki senin görüşünede bir şey demiyorum ben beyenerek okudum ve güzelde oldu....sevgi ile kal herdaim...

ben bu altyapıyı ilk dinlediğimde hemen o anda eşlik ederek okudum ...:)ama taki wah gitar ın devamını görene kadar:( ...ve anladımki bu okumalık değil...:(ama burada sevgili dostum baronun kaydını dinleyince ,allah allah dedim ya ,bu ne iştir .! sanki altyapı bukalemun gibi renk değiştirmiş ...!sahi dostum bu nasıl oldu ya?? bu nasıl bir sestir nasıl bir yorumdur...helal olsun sana ya ...meyanlarda sesin sanki barışın gençliğindeki sesinin haline çok benziyor,buda ince bir ayrıntı .sağol dostum sağlıcakla kalinşallah. :) (bu arada sevgili hocamız _chordsolo _yada sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum zaten ben ona müziklerin efendisi diyorum):)

Tebrik ederim ikinizide, bu arada gitar akompanyalar güzel geliyo yamaha mı vst mi kullandınız sn chordsolo hoşuma gitti yaw....

ben bu altyapıyı ilk dinlediğimde hemen o anda eşlik ederek okudum ...:)ama taki wah gitar ın devamını görene kadar:( ...ve anladımki bu okumalık değil...:(ama burada sevgili dostum baronun kaydını dinleyince ,allah allah dedim ya ,bu ne iştir .! sanki altyapı bukalemun gibi renk değiştirmiş ...!sahi dostum bu nasıl oldu ya?? bu nasıl bir sestir nasıl bir yorumdur...helal olsun sana ya ...meyanlarda sesin sanki barışın gençliğindeki sesinin haline çok benziyor,buda ince bir ayrıntı .sağol dostum sağlıcakla kalinşallah. :) (bu arada sevgili hocamız _chordsolo _yada sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum zaten ben ona müziklerin efendisi diyorum):)

şimdi güzel abim önce o güzel yorumların için çok teşekür ederim şimdi wah gitar olayına hemen geleyim şimdi bu çalışma akşam akşam can sıkıntısından çıkan bir çalışma olduğu için böyle oldu he wah gitar alttan çok tatlı geliyordu tınısı olurmu dedim oldu birde bazen bakıyorum bırak wah gitarı adam alttan elektro sazı vurmuş ona okuyorsa dedim wah gitarın üstüne çok daha iyi okunur dedim çıkan iş ortada bu arada büyük usta kim abi biz kimiz allah nur içinde yatısın sevgili barışmançoyu sağol abim sevgi ile kal herdaim...

Ben cok begendim keşke o wah gitarı ayrı kanala kaydetseydiniz de baron hocam okudugu anda kıssaydınız o kısmı. Bu parca arabesk bi parcadır. bu tarz dinlemek barıs manco ve popvari geldi bana. bu tarzı daha cok begendim. tebrik ederim. biraz daha tempoyu düsürüp okusak sanırım kovalamacadan kurtulmuş olacagız :D
saygılar.

Tebrik ederim ikinizide, bu arada gitar akompanyalar güzel geliyo yamaha mı vst mi kullandınız sn chordsolo hoşuma gitti yaw....

çok teşekür ederim abim o güzel yorunum için beyendiğine çok sevindim abim neden dersen bu çalışılmamış bir çalışma idi kardeşim yapmış bende üstüne okuyum dedim wah gitara rağmen sevgi ile kal herdaim abim...