• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çipsiz a 2000 demo

• Konbuyu başlatan PSRozzy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 2K

PSRozzy

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PSR A-2000
acısada öldürmez

KONYALI

kONYAlıda ses çok açıkmış benim kulaklık sony olduğu için fazla etkilenmedi ama yine de paylaştım..Çipsiz A2000 Oğuz.

Cevap: çipsiz a 2000 demo

Emeğine sağlık alternatif link zippyshare olarak paylaşırmisın a2000 düşünen bikaç arkadaşım var demoları onlarada dinletıcem saygılar

hocam ritmi paylaşırsanız sevinirim.. umarım bizim v2 plus okur

V2 pluslar okumaz bu ritmleri error veriyor zaten çipsiz set set diye daha önce bir başka set paylaşmıştım onun kitleri ile aynıdır.

2-4 bomba. eline koluna saglık. çipsiz bu performansı kulagımla duymadan inanmam. en yakın zamanda canlı dinlemek istiyorum. mümkünse ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

olur abim getiririm aleti sana :) senin 3x in yanında sönük kalcağını sanıyorsan pişman olursun :))

yok canım 3x i koydum cantasına ben. sorun yok :D a2000 i dinleyelimde satarız gerekirse 3x i

begenmezsen 3x e cip taktırırız abi selam olsun edirneye :)

abi bende ritimlerin alt yapısını kurcaladım :) a2000 de uğraşınca çok şey yapılıyor.. abi bide kaydı usb tuşuna tıklayıp ordan record a basıp yapsan çok kaliteli kayıt olurdu...

benim demoda burda ama zipyshareye atınca elektro sesine birşey oldu.. ritim ve sesin orj kaydı süper ama siteye atnca bozuyor

abi bende ritimlerin alt yapısını kurcaladım :) a2000 de uğraşınca çok şey yapılıyor.. abi bide kaydı usb tuşuna tıklayıp ordan record a basıp yapsan çok kaliteli kayıt olurdu...

benim demoda burda ama zipyshareye atınca elektro sesine birşey oldu.. ritim ve sesin orj kaydı süper ama siteye atnca bozuyor

kiwi6.com a at bozulmaz.