• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çok acil pa3x yardım

oguz.28

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
günaydın trakya müzik ailesi

korg pa3x klavyemin ses çıkışlarında r ve l kanallarında sıkıntı var ses çok cızırtılı geliyor kablolarımda sorun var sandım kablolarda da sıkıntı yok.

hatta kulaklıkla denedim emin olmak için kulaklık girişinden de taktım ritmler çok ama çok cızırtılı hasarlı geliyor .

çözüm yolu nedir yardım edecek arkadaşlardan şimdiden Allah razı olsun .

Cevap: çok acil pa3x yardım

yeni set yükle düzelir bendede oldu aynısı düzeldi

Cevap: çok acil pa3x yardım

aynı seti tekrardan yüklersem olur mu ?

Olur ama format at tekrar aynı seti yükle

günaydın trakya müzik ailesi

korg pa3x klavyemin ses çıkışlarında r ve l kanallarında sıkıntı var ses çok cızırtılı geliyor kablolarımda sorun var sandım kablolarda da sıkıntı yok.

hatta kulaklıkla denedim emin olmak için kulaklık girişinden de taktım ritmler çok ama çok cızırtılı hasarlı geliyor .

çözüm yolu nedir yardım edecek arkadaşlardan şimdiden Allah razı olsun .
ben de 2x olmuştu 3x te aynısı oldu çözüm power kablosu taktığın priz topraklı olmalı eğer bir ses sistemine bağlıysa power kablosunu ayrı yerden al yine yapıyorsabaşka power kablosu dene veya ters tak umarım işe yarar bende yaradı (not orjinal sigortalı power kablosunda yaptı kıytırıktan ince bir pc kablosu tesadüf taktım sorun çözüldü :)..