• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çok acil yamaha or700 V2 arıyorum

yunus_53

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
XD9 PLUS 3
ikinci el arıyorum...(orjinal v2 ) faturalı olması, garantili olması tercihimdir.(1000 euro)

Moderatör tarafında düzenlendi:
güncel .......

or700 v iki süper bi alet alan satmaz bence sen sıfır al

yunusum piyasa 2 el v2 kaynıyor.sen kaçparaya kadar arıyorsun onu söyle.daha yeni salim satıyordu.ikincielim,intoko com,sahibinden com.a yaz,o da olmadı nete satılık v2 filan yaz onlarca göreceksin.işine yaramazsa 1 hafta takip et bulursun.şu ara en çok satılan alet.esnafta pahalı.kullanıcıdan al.şu ara kriz var bedava gidiyo orglar.saygılar....

yunusum piyasa 2 el v2 kaynıyor.sen kaçparaya kadar arıyorsun onu söyle.daha yeni salim satıyordu.ikincielim,intoko com,sahibinden com.a yaz,o da olmadı nete satılık v2 filan yaz onlarca göreceksin.işine yaramazsa 1 hafta takip et bulursun.şu ara en çok satılan alet.esnafta pahalı.kullanıcıdan al.şu ara kriz var bedava gidiyo orglar.saygılar....

dediğiniz yerlerin hepsine baktım ve bakıyorum abim...ayrıca doktor salimin dediği orgun sahibini aradım bin euro istedi ok tamam dedim karta çek tek silip al paranı dedim ,o olmaz dedi.!!!!! şok oldum.. kredi kartına taksıtsiz tek çekimle orgu vermediler bana yani.!!neyin krizi bu abim anlamadım .

sezon yaklaştı tek neden o.aralık,ocak,şubat ayında bu işleri bitirmek lazım.bir de güven meselesi.trinnkkk mangırı avcuna saysaydın 100tl.daha ucuza alırdın belki.ben de şahsen trinnnk çalışıyorum.bu pazarlık şansımı daha çok artırıyor.şuan org için benim kenarda nakit pusuda bekliyorum.flaş bir aleti kelepir yakaladın mı şak işi bitiririm.benim acalemin olmaması ve nakit sorunum olmadığından avantajım var tabiii.sana hayırlı alışverişler dostum,panik yok ilanları izlemeye devam...saygılar.....

tek slip diyorsun ama bildiğim kadarı ile ancak 1 ay sonra parayı tahsil edebiliyorsun galiba.sezon başı o da herhalde başka org alacaktı,1 ay sonra fazla para vermemek için kabul etmemiştir.1 ay uzun bir süre sayılır.