• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cok acil yardim korg pa 800 256 mb ram problem

ender kavlak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
Slm ustalar basima cok duaf bir olaya geldi aksam 3 tane set yukledim alete alet donmaya basladi setleri sildim setimi yukledim bu seferde benim alet donmaya basladi duaf olan orga vurunca geliyor ses swichler calisiyor ama donma problemi var alede bende format adim alete simdik 256 mb seti okumuyor ekranda 256mb yazmiyor aceba ramlarmi yandi lutfen kimde 256 lmb yazilim varsa yardimci olsun cuma cumartesi programim var yandim vallaha

Cevap: cok acil yardim korg pa 800 256 mb ram problem

Formattn sonra pa800 icndeki 256 os unu yuklemn lazm donma vrsa orgun kapagini sòk soketleri cikartipbtak duzelir bndede oldu

Isde usta 256 mlik os yok bende

Sende varsa bana verebilirmisin os ve format yalnis 256 icin olacak simdik 2.02 var ama 256 lik set yukledim alet calmadi

onu veremıyoırum verılmıyor cnku o pa800 ssd nun ıcınde galıba

arkadaşım orga öncelikle format atman ve sonra os2.1 os res dosyasını sonrada 256 olan osu yüklemen lazom ama bu osda senin orgun seri nosuna göre şifreli ostur bu olması lazım orkda hd varsa içinde olabilir olmasada bu os dosyasını bilmiyorum nerde hikametkah ediyorsun istanbuldaaysan DTL yardomcı olacaktır canını sıkma

engin usta doğru soyluyo seri numarasina göre şifre konuluyor o sifrede dtlde bilabilirsin ancak

orgun ıcınde o dosya mevcut hd de yada ssdu klasorundew var

Abicim KORG' un kendi sitesinde var senin tüm aradıkların formatta var User DK 16 ' da var Os'lar da var Versiyon 2.00-2.01-2.02-2.03 te var ordan indirmen hem orgun için iyi olur hemde senin paran cebinde kalır saygılar :)

0546 236 00 12 DAHA net bılgı verebılırım burdan yazsamda anlmycaksınn