Çok okunan konular, Anasayfadaki | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Trakyamuzik.net xenforo 2 ona bağlı Arowchat ve Facebook Trakya muzik 2. el ilanları Satılıktır (iletişim Admin) Saygılar

Çok okunan konular, Anasayfadaki

Enst.
Pa600Qt
Mobilde sorun var sanıyordum ama az önce pc'den de girdim ve aynı olduğunu görünce yazmak istedim.Sitenin Kullanışlılığı gitmiş. Site takibinin yapıldığı son güncellenen konuların isimleri yarım gözüküyor.

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Enst.
Korg Pa800
Cevap: Çok okunan konular, Anasayfadaki

şu nu bir açarmısiniz ?

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Enst.
Korg Pa800

bende her sey doğru çalışıyor..

Enst.
Pa600Qt
Re: Cevap: Çok okunan konular, Anasayfadaki

bende her sey doğru çalışıyor..
Şunu söylemek istiyorum; anasayfaya "en çok okunan konular" başlığı koyulduktan sonra doğal olarak "son mesajlar" tarafında bulunan konu başlıkları daraldığı için , bu başlıklar anasayfada eksik gözüküyor. :)

Birçoğumuzun forumu anasayfadaki "son mesajlar" bölümünden takip ettiğini düşünüyorum. Bundan bahsediyordum. Bence bu şekilde forumun kullanışlı hali bozulmuş oluyor. Tabi karar sizin.

VolkanB

Aktif Üye
Enst.
Yamaha / Korg

Aslında bu kadar hit almış konuların göz önünde olması güzel ama diğer yandan Alper'e de katılıyorum. Özel bir amaç yoksa, neredeyse tamamen güncel konuları takip ediyorum şahsen. Telefonların küçücük ekranından giren arkadaşlarıda düşünürsek Alper'in tespiti doğru olmuş.

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Enst.
Yamaha PSR750&MX49

bu foruma tapatalk şart...

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Enst.
Korg Pa800

şu an varmı sorun ?

baron

Yeni Üye
Enst.
roland g800

Sanıyorum, arkadaşlar sayfa sütununun enli ensiz değilde tamamen yok olmasını istemekte ve bence de haklılar. Neden? Bence ''en çok okunan konular'' kısmı, ''Piyanist Kaynak'' bölümüne çekilmeli. Esamisi de aktarılmalı. ''Son mesajlar'' bölümünün önü tıkanmaması açısından acilen. En azından çift kolon kazanmak yerine, tek kolon da daha geniş hacim kazanmak. Ben böyle anladım. Yapacak olduğunuz size bağlıdır. Sitenin refahı açısından. Ders olsun. Konuları belki uzatarak söylüyorum ama, 40 kere yazışacağımıza bir kerede anlamanız ve anlamam adınadır, sizlerin fikrine ve kararlarınıza da saygım sonsuzdur. Yapacaklarınız sizin özelinizdir. Sağlıcakla kal, muvafakiyetle kalmanız dileğimdir...........

Enst.
Pa600Qt
Re: Cevap: Çok okunan konular, Anasayfadaki

şu an varmı sorun ?
Çok okunan konular sütununu komple kaldırmışsınız ama Son mesajlar sütunundaki konu başlıkları yine kısa kalıyor. Yanlış mı hatırlıyorum eskiden bu başlıklar daha uzun olarak gözüküyordu. Zaten başından beri anlatmak istediğim buydu.

VolkanB

Aktif Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Cevap: Re: Cevap: Çok okunan konular, Anasayfadaki

Çok okunan konular sütununu komple kaldırmışsınız ama Son mesajlar sütunundaki konu başlıkları yine kısa kalıyor. Yanlış mı hatırlıyorum eskiden bu başlıklar daha uzun olarak gözüküyordu. Zaten başından beri anlatmak istediğim buydu.
Bende ikiside görünüyor, gözlerimmi bozuldu ya :)

Enst.
Pa600Qt
Şu anda tam olarak düzeltilmiş ve Güncel Konu başlıkları anasayfada daha uzun olarak gözükmektedir. Ben ve Volkan dışında kimse dillendirmedi ama emin olun herkes bizimle aynı fikirdeydi. Böylesi çok daha güzel oldu.

baron

Yeni Üye
Enst.
roland g800
Cevap: Re: Çok okunan konular, Anasayfadaki

Şu anda tam olarak düzeltilmiş ve Güncel Konu başlıkları anasayfada daha uzun olarak gözükmektedir. Ben ve Volkan dışında kimse dillendirmedi ama emin olun herkes bizimle aynı fikirdeydi. Böylesi çok daha güzel oldu.
Demekki, bön,bön :):):):):):):):):) gibi matrağa almalıymışızki , cevap verenler sınıfına dahil olmalıymışız. Zat-i ali lerinizin. Hakikaten şeşi beş mi görmektesiniz. Daha önce olduğu gibi. Şekil kavramında da bayağı bir yol katettirdiniz ! :) Maaşallah bravo. Ne değiştiki bunca uğraşınız sonunda. 1-2 milim. Haklısınız ben desem olmazdı ! Güncel konuların satırları bazıları noktalı bitmeseydi haklıydınız. Ama hala tatmin değil, nispeten ciddiye alındığınızı zannedip uyaroğlu pozisyonlarındasınız.

Enst.
Pa600Qt
Özür diliyorum. Chordsolo'yu yönetici olarak gördüm ancak ICNEMIC'i kaçırmışım. Konu ile ilgili toplam 5 kişiyiz ama 5555 kişinin hislerine tercüman olduğumuzu söyleyebilirim. :)