cubase kurulum | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Crack,Key, full paralı program vs vs eklenemez . (Ban sebebidir) önemle duyurulur..

cubase kurulum

rafael

Yeni Üye
Enst.
xd9
Arkadaşlar meraba. Ben internetten cubase5" i indirmiştim full olarak. Ama kurulumda 'bit' hatası verdi. Yani program 32 bit benim bilgisayar 64 bit. Bu sorunu giderebilirmiyim ve nasıl halledebilirim bi bilginiz varmı? Eğer 64 bit uyumlu indirmem gerekiyosa bunu nerden bulabilirim. Ayrıca ben ücretsiz indirmiştim.
İkinci sorumsa şu: benim elimde xd9 var suan. Ben programı kurduktan sonra orgu bağlayıp program ses ve ritimlerini kendi orgumdan yönetebilirmiyim yoksa ayriyeten dijital klavye şartmı? Bu tip bi program daha önce hiç kullanmadım.

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Enst.
Yamaha PSR750&MX49
Cevap: cubase kurulum

işletim sisteminizin 32 bit olması fark etmez...
64 bit sistemde 32 bit cubase çalışabiliyor...Zaten cubase5 32 bit olarak çalışır 64 bit versiyonu yok...
muhtemelen kurulum hatası yapmışsınızdır...
daemond tools tarzı bir sanal sürücü programı ile kurmanız gerekir, aksi takdirde kurulum hatası alırsınız...

Ch.

rafael

Yeni Üye
Enst.
xd9

Kardeş saol ama be zaten daemon toolsla kurmaya çalıştım. Üstelik youtubdan vidyo izleyerek aynısını yapmaya çalıştım. Ama böyle ilginç bi hata verdi. Şuan olmaz ama akşamleyin resim atıca .

Berkcik

GenelManagerKontrol
Yönetici
Administrator
Enst.
YamaHa Or 700 W2 Plus

bilgi alabilecehiniz tek kişi dir bu konuda kendisi tşk ler bahadır