• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Damar Arabesk Ritmleri Buyrun Arkadaşlar

serkanfbgsts

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Or700 V2 Plus
Arkadaşlar bu ritmleri ve sesleri ben yapmadım.yapanlardan Allah razı olsun.sadece balans tempo mix kısımlarıyla oynayıp eserlere uygun hale getirdim.umarım işinizi görür.içinde hem ritm hem regist halinde sesler mevcut.zorluk çekmeyin diye sesleri regist halinde yaptım.bol kazançlar. (yamaha Or700 V2 Plus içindir)

Ekli dosyalar

• DAMAR.rar
    1.2 MB · Görülen: 289
Cevap: Damar Arabesk Ritmleri Buyrun Arkadaşlar

gardasım by ritimleri mp3 e evirmenin bir yolu varmıdır tesekkürler

valla kardeşim evde bilgisayarım yok iş yerinden atıyorum bunları.olsa çevirir gönderirdim kusura bakma sakın..

valla kardeşim evde bilgisayarım yok iş yerinden atıyorum bunları.olsa çevirir gönderirdim kusura bakma sakın..

çevirebileceğim bir program ismi önerebilirsen birçok kişi faydalanacaktır tesekkürler

bilgi paylaştıkça güzeldir işine yarayan olucaktır

Ellerine Saglik Ustam

emek sarfetmişsin sağolasın.. lakin ben bu ritimleri s650 de okuttum çok alakasız çıktı hemen hemen hepsi aynı ritim sanki ,introlar bile ismi yazan şarkı ile alakasız acaba uyumsuzmu s650 ye

bunların bazılarını aynı ritimler, arakadaş burada o ritimle icra edilebilecek şarkılar için tekrardan ayarlama yapmış nedir bu ayarlar, mesela her şarkı için reg dosyası oluşturmuş, yani şarkının hem ritimi hem reg dosyası mevcut, sana aynı gelen ritimlerde en basitinden efekt ve tempo farkı var seçtiğin zaman hiç uğraşmıyorsun direkt esere giriyorsun pratiklik konusunda sıkıntı çeken arkadaşların işine yarayabilir, arkadaşımızın emeğine sağlık ben indirdim kullanıyorum,sağolsun.

zaten ritm veya intro yapmayı bilseydim öyle yapar paylaşırdım.sadece böyle elimden geldi.yapanlardan tekrar diyorum Allah razı olsun.korkmaz23 arkadaş zaten gerekeni yazmış sağolsun.isterdim daha kaliteli ritmler birebir aynıs ritmler olsun ama maalesef dediğim gibi yapmayı bilmiyorum sıfırdan.ondan böyle idare edecez :)işine yarayan olduysa ne mutlu