• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Müzik Eleman İlanı

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Merhaba arkadaşlar...

İstanbul içi ikamet eden,

Klavye çalmasını bilen,

seyahate engel hali bulunmayan satış elemanı arıyoruz.

Maaş+prim+araç ...

iletişim

bilgi@dantemuzik.com

Telefon : +90 212 224 43 63

Cevap: Dante Müzik Eleman İlanı

maaş asgari ücretmi.. ?

Normalde satış tarafım çok güçlüdür ama klavyem müzisyenlerin yanında zayıf kalır, yoksa çok isterdim böyle bir işi.

Volkan bunu sana ilk ben teklif etmiştim, bence bir daha düşün, yardım edebileceğim bir durum olursa biliyorsun elimden geleni yaparım. Dediğim gibi bir daha gözden geçir bence..

Volkan bunu sana ilk ben teklif etmiştim, bence bir daha düşün, yardım edebileceğim bir durum olursa biliyorsun elimden geleni yaparım. Dediğim gibi bir daha gözden geçir bence..

Eyvallah Muratım, o zaman da söylediğim gibi biraz yetersiz buluyorum kendimi. Yani slovlar poplar vs. tamam çalarım ama özellikle oyun havaları, rumeli, aksak ölçüler, karadeniz vs. gibi tarzlarda baya zayıfım. Yani oyun havaları hafızamda yok bi kere, birkac nakarattan ibaret benim için :) Yoksa çoktan atlamıştım bu işe, yinede teşekkürler.

Bu işte sattıracak olan ikna kabiliyeti kadar güzel bir tanıtım yapabilmektir. Bütün gün müzikle veya bağlantılı işlerle uğraşıp aynı zamanda para kazanmak kadar güzel birşey olabilirmi. Kendine güvenen ve iş arayışında olan arkadaşlar kaçırmasın derim.