• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr aldım

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Nöbertten çıktım ayakta uyuklayarak cihazı test edip aldım Tuncay bey ramazan bey ve murat abiye çok teşekkür ediyorum arkadaşlar cihazın saundunu lütfen canlı dinleyin imkanınız varsa ramazan bey den dinleyin kesinlikle tüm fiklrleriniz değişicek not Kemençe ve kanun harikaydı elinlze sağlık ramazan bey

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Dante tr aldım

Çok bekledin kardeşim, hayırlı olsun diyelim. Bugün sana uyku yok anlaşılan.

Nöbertten çıktım ayakta uyuklayarak cihazı test edip aldım Tuncay bey ramazan bey ve murat abiye çok teşekkür ediyorum arkadaşlar cihazın saundunu lütfen canlı dinleyin imkanınız varsa ramazan bey den dinleyin kesinlikle tüm fiklrleriniz değişicek not Kemençe ve kanun harikaydı elinlze sağlık ramazan bey

Hayırlı uğurlu olsun.Bende almayı düşünüyorum cihazı kullandıktan sonra görüşlerini olumlu/olumsuz yazarsan sevinirim.

Hayırlı olsun. Gerçekten güzel cihaz. Videolardanda parasına göre haika bir cihaz olduğunu görüyoruz. :)

Hala cihazın başındayım tak mikrofonu oku şarkını kaydet mp3 olarak kaydet sadece cihazı tanıyan biri göstermesi gerekir cihazı kadıköyde görme imkanınız var

Ali, hadi hayırlı uğurlu olsun. Allah, güzel günlerde çalmanı nasip etsin inşallah. Bu arada Kalamış Marina' yı da inletirsin artık. :D

Teşekkür ederim arkadaşlar bilgi için arayabilirsiniz 0531 201 47 53 akşam 20.00 den sonra müsaitim

Hayirli olsun Ali kardes

Sağol savaş abi aleti severek isteyerek aldım

Hayırlı olsun, İyi günlerde kullanınız inşallah...