• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr hakkında bilmediklerim

korgshow

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
can başar dr salim ramazan vede emegi geçen bütün üstatlarımdan öncelikle türk müzik piyasasına böyle güzel bir org kazandırdıkları için sonsuz teşekürler, üstadlarımdan zamanlarını çalıp meşgul etmek istemiyorum aflarına sıgınarak, dante tr ile ilgili birkaç sorum olacak.şu an or 700 kullanıyorum orgumu satıp dante tr almak istiyorum.orga dışarıdan drum kit sample ses yüklenebiliyormu yüklenmiyorsa korgtaki gibi drum kitlere müdahale edilebiliyormu mesela davul kitine darbuka kiti gibi. artı orgta kaç drum kit var. tanıtımlar dan izledigim kadarıyla çok güzel bir alet emegi geçen bütün üstadlara sonsuz teşekürler.

Cevap: dante tr hakkında bilmediklerim

Arkadaşım bende bu aletten yok ama gerek bu forumda gerek başka forumlarda anlatıldığı kadarıyla bu alete korg serilerinde olduğu gibi sample ses,davul kiti filan yüklemeniz,yani alete dışarıdan müdahale etmeniz söz konusu değil.Aletin üzerindeki davul kitleriyle ve kendi sesleriyle yetinmek zorundasınız.

Cihaz güzel hocam, fakat sample yüklenmiyor. Drum kitlere dediğiniz anlamda edit yapılamıyor.

teşekürler arkadaşlar

Bir de ön bilgi edinmek adına kullanma klavuzu için link :
Ses Listesi İçin Link :