• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR J demo M.KOÇ

Murat Koç

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
MEDELİ DANTE TR J - YAMAHA A2000
Ufaktan performans seslerini tamamladım, alet işlendikçe güzelleşiyor. Az çok ta mantığını çözmeye başladım. Kısa bir demo ;

Cevap: DANTE TR J demo M.KOÇ

ellerine sağlık abicim...

Pek hızlısın :)

Murat güzel olmuş, ellerine sağlık. Demoların devamını bekleriz.

Murat güzel olmuş, ellerine sağlık. Demoların devamını bekleriz.

Teşekkürler Volkancım.. Fırsat buldukça ekliycem bişeyler, şu user ritim işlerini tam anlamıylada bi halledebilsem bu iş tamam diycem. Performansları oluşturuyorum, menüye elim alıştı, yarın bide tesisatta debiyelim bakalım nasıl olacak....

Teşekkürler Volkancım.. Fırsat buldukça ekliycem bişeyler, şu user ritim işlerini tam anlamıylada bi halledebilsem bu iş tamam diycem. Performansları oluşturuyorum, menüye elim alıştı, yarın bide tesisatta debiyelim bakalım nasıl olacak....

Murat tesisatta denedim, hakikaten güzel performans veriyor, ilginç.

Volkancım dün 2 düğün yaptım, ancak öncesinde aleti kendime göre ayarladım, yani performans seslerini ve sık kullandığım ritimleri, kısa yol tuşlarına atadım. 2 düğünde şahane geçti. Çalıştığım salonun tesisatı çok iyi değil ama çıkan sound gerçektende güçlü ve güzel. Bu alet boyundan büyük işler yapıyor..

Volkancım dün 2 düğün yaptım, ancak öncesinde aleti kendime göre ayarladım, yani performans seslerini ve sık kullandığım ritimleri, kısa yol tuşlarına atadım. 2 düğünde şahane geçti. Çalıştığım salonun tesisatı çok iyi değil ama çıkan sound gerçektende güçlü ve güzel. Bu alet boyundan büyük işler yapıyor..

Bizim junior ayağının tozuyla sahneye çıktı demek :) Senide junior bir cihazla ve henüz cihaza bile tam alışamadan, sahneye çıkma cesareti gösterdiğin için tebrik ederim.

Teşekkürler Volkan işlendikçe her iş yapılır bu klavye ile...

Abi Programa çıktın mı hiç?