• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr....kütahya ilk izlenimler

GOKHAN43

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 300 pa600
uzun bir karar verme aşamasından sonra dante tr yi aldık inceledik korg ve roland kullanan biri olarak ritim ve nevale konusunda eksiklik aratmayan bir cihaz ellerinize sağlık ortada ciddi bir emek var cihaza ısındıktan sonra tabikide ritim ve performans seslerindeki desteğimi esirgemiyeceğim (elimden geldiği kadarı ile) yalnız şu problemi çözemedim performans seslerini değiştirdiğimde bazıları 2 ses oluyor bazıları 3 ses çalıyor felan mesala bunu çözemedim tenor sax ise tenor sax çalsın bağlama ise sadece bağlama çalsın bunu ayarlayamadım

bu cihazda emeği olan herkesi teşekkür ederim DR SALİM RAMAZAN DANTE CAN BAŞER.... Desteklerinizi bizden esirgemeyin

bu ara DR SALİM kütahya yöre yazılmış cihaza güncellemelerde var teşekkür ediyorum ayrıca

Cevap: dante tr....kütahya ilk izlenimler

Performans 1,2 ya da 3 ses karıştırılmış, Left (dem) sesi ayarlanmış bankalardır.

Bu diğer markaların modellerinde de aynıdır.

tek ses seçmek için
R1 aktif, R2 ve R3 pasif olacak şekilde ayarladıktan sonra R1 'e klavyenin sağında bulunan ses kategorilerinden birine basarak istediğin sesi seçip çalabilirsin. İstersen bunun tek ses performans olarak ta kaydedebilirsin.

sağol doktor... bu arada unuttum yaa eskişehirli olduğunu hissettirmişsin kaval harika olmuş..... ömer ulutaş klasiği olmuş ellerin dert görmesin...

uzun bir karar verme aşamasından sonra dante tr yi aldık inceledik korg ve roland kullanan biri olarak ritim ve nevale konusunda eksiklik aratmayan bir cihaz ellerinize sağlık ortada ciddi bir emek var cihaza ısındıktan sonra tabikide ritim ve performans seslerindeki desteğimi esirgemiyeceğim (elimden geldiği kadarı ile) yalnız şu problemi çözemedim performans seslerini değiştirdiğimde bazıları 2 ses oluyor bazıları 3 ses çalıyor felan mesala bunu çözemedim tenor sax ise tenor sax çalsın bağlama ise sadece bağlama çalsın bunu ayarlayamadım

bu cihazda emeği olan herkesi teşekkür ederim DR SALİM RAMAZAN DANTE CAN BAŞER.... Desteklerinizi bizden esirgemeyin

bu ara DR SALİM kütahya yöre yazılmış cihaza güncellemelerde var teşekkür ediyorum ayrıca

Slm.Dante tr almışsın GOKHAN43 nick li kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan.Herhangibi bir ritim isteğin olursa istemen yeterlidir.Performance bölümü için gerekli bilgileri youtube da bulabilirsin.İçinden çıkamadığın bir durumda bizi arayıp yardım alabilirsin.İyi günler.

tşk ler ramazan bey

Hayırlı uğurlu olsun