• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr neden tavsiye edilmiyor

alpersalih

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
ilk öncelikle bir acizane fikrimi paylaşıcam sizlere ben bir müşteriyim kardeşim Ramazan beyin dante den ayrılması her ne sebepten olursa olsun bizi çok üzdü her konuda gece gündüz farketmeden aradığımızda veya buraya bir konu açtığımızda anlık olarak destek oluyordu.Kusura bakmayın ama dante tr yi salim beyi de can beyi ismini ramazan beyin sayesinde öğrendim.Kimse can başarı veya salim beyi ramazan beyi tanımaz dante tr yi tanır ürettiği ürünü tanır.Ben ramazan beyin vermiş olduğu destekten ötürü güvenip aldım cihazı sesleri şahsen beni verem etti. yani emeğinize saygı duyuyorum ama farklı cihazlarla karşılaştırmayalım diyoruz az maliyetle çok iş yapan cihaz yaptığınızı zannediyosunuz da bu cihazı ben sıfır aldım 2100 tl belki bu rakam bazıları için düşük maliyet görünebilir ama biz bu parayı kolay kazanmıyoruz bugün aynı paraya belki daha uygun maliyetle alabileceğimiz bk5 or pa55tr pa80 xd9 pluss4 de bile tonlarca efekt var yaa ritim konusunda eyvallah her türlü çok iyi destek veriliyor ama ses konusunda 70 tane ses attınız nolucak seslerde yine akışkanlık yok çok kuru ya efekt yok dante tr artık bi çözüm bul şuna sanki cihazı elinizden çıkartmaya çalışıyosunuz şuan ben o durumu görüyorum.Ben burdan ramazan beye sesleniyorum lütfen dön şu dante tr ye sensiz olmuyor bu cihaz satmak istesem bile kimse cihazı beyenmiyor oda canlı dinlettiğim halde herkes seslerden şikayetçi varsa inkar eden söylesin.Müşteri memnuniyeti her zaman çok önemlidir Ramazan bey Allah için bunun hakkını veriyordu.Belki bazıları bana karşı gelebilir ama Biz ramazan beyi yine Dante tr de görmek istiyoruz lütfen!!!!

Cevap: Dante tr neden tavsiye edilmiyor

Sayın abim.Ramazan bey mükemmel bir insan.Şuna inanıyorumki bu adam dante şirketini durup dururken bırakmamıştır.Çünkü o işini çok seviyor ve işini çok iyi yapıyordu.Can başar bey zaten bu iş için bize bağışlanmış bir dahi ve mucize bir insan.Can bey ile ramazan beyi tekrar bir arada görmek istiyoruz.Yeminle söylüyorum sadec ramazan beyin hatrı için danteyi satmıyorum.Arkadaşlarım almak istiyor ama en önemli kişiden birinin içten ayrılması kafalarını kurcalıyor.

Ayne öle kardeşim Ramazan bey on numara insan hizmeti hakkıyla veriiyor.Allah ondan razı olsun Ben onla görüşürken sanki müşteri hizmetleriyle konuşuyodum Anında çözüm üretiyodu.

Evet hocam ramazan bey daha önce aynı firma yani daha önce yamaha yı A1000 or700 a300 gibi org ları getiren şimdi ise medeli olarak çalışan firma ile çalışıyırdu.Şimdi ne olduda bu adam işi bıraktı.Ramazan bey anlaşamadık olmadı diyor ama ne konuda anlaşamadılar.Ramazan bey le anlaşamayan kimseyle anlaşamaz.

Vallah abi ben çözemedim kimse aldırış etmiyor.Ramazan bey verdiği sözü tutup hakkıyla yapabilen bi insan .Eğer ramazan bey dönmesse benim cihazım zararına satılıktır bilginize...

Evet hocam.Kimsenin sesi çıkmazsa aynen öyle.

1) Ramazan'ın bu işi bırakması sadece sizleri değil Dante'yi, Can Başar'ı ve beni de üzdü... Ramazan'ın tek görevi buydu internet başında sabahtan akşama oturmak, gelen telefonlara cevap vermek ve sürekli ritim ve performanslar düzenlemekti... Ramazan işi bıraktıktan sonra, benim, Dante üzerindeki görevimin yanı sıra + ramazanın işleri de eklendi. Bunun yanı sıra, sizin bilmediğiniz çalışmaların da yükü omuzlarımda... Ramazan'ın gidişi bizi de zora soktu... Ama Ramazan her istğinizi her zaman yerine getiriyorsa Ramazan'a ulaşın! Bundan kimse gocunmaz... Bir de Ramazan işten kovulmuş gibi lense etmeyin! Ramazan işi bıraktı! Arka planda olup biteni kimse bilemez.

2) Bugün telefon açan bana ulaşabiliyor. Hatta tekrar tekrar arayanlara usanmadan sıkılmadan yorulmadan sorunlarına, sorularına çözüm bulup yardımcı oluyorum... zorocihan abim mesela isteklerini hiç boş bırkatım mı? ya da başımdan savdım mı? alpersalih telefonda her zaman sorularına yanıt bulmadın mı? Bana Or700 ritmi gönderdin de aynı gün içinde convert edip göndermedim mi? Bu mu hizmetsizlik? bu mu desteksizlik? yıldırı seni daha tanımıyorum muhatap olmadık...

3) Ritim ve performanslar ayrıl olarak sadece dantetr.com.tr sitesinde aylık olarak yerini buluyor. Bazı gecikmelerin sebebi ise Dante ile başka çalışmaların da olması... TrakyaMüzik'e çok fazla güvenemiyorum. zırt pırt veritabanı uçuyo gidiyo... Bu güne kadar açtığım konular arazi olmuş gitmiş... Burada benim de suçum yok!

4) Ritim istekleri yağmur gibi yağıyor. Bunları da elimden geldiğince yazıp güncellemelere ekliyorum....

5) Her zamaqn dediğim gibi bir soru sorununuz olduğunda telefon belli 5303409931 ...

ilk öncelikle salim bey destek vermiyo diye bir kelime sarf etmedim.Eğer yaptığınız şeyleri bana iletiyosanız tamam eyvallah ritim gönderdim convert edip gönderdiniz.Sizi en son aradığımda cihazın tiz sesleri çıkmıyo dediğimde "bu sorunlarda hep sende çıkıyo dediniz" bundan dolayı çekindiğim için arıyamıyorum !!

ayrıca siz bu cihaza garanti vermiyor musunuz ?

ilk öncelikle salim bey destek vermiyo diye bir kelime sarf etmedim.Eğer yaptığınız şeyleri bana iletiyosanız tamam eyvallah ritim gönderdim convert edip gönderdiniz.Sizi en son aradığımda cihazın tiz sesleri çıkmıyo dediğimde "bu sorunlarda hep sende çıkıyo dediniz" bundan dolayı çekindiğim için arıyamıyorum !!

bu sorunlarda hep sende çıkıyo cümlesi ne kadar bahtsız bir insansın anlamında esprili bir cümleydi. O cümlede bir şeye alındıysanız özrümü dilerim ama hatırlarsanız güldüm ve gülerek kurdum o cümleyi orada...

Diğer yandan ben serzenişimi genel konuştum.