• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Tr Performan Ses ve Goruslerim

sddkkonus

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha a2000
Yillardir or700 v3 kullaniyorum. Dante Tr yi merakimdan supheyle ve endiseyle aldim. Or700 hala elimde bir ara pa800 de kullandim. Her iki klavyede de ortak ritim ve sesler var. Her ikisini de ayni ritim ve sesle ayni anda acip test ettim. Ritimler pa800 toklugunda altyapilar yamaha gibi tane tane. Sesler islenirse cok guzel olabiliyor. Eksik var tabiki mesela bir kirpi klarnet olsun cok isterdim. Ama su haliyle ben pa800 aramiyorum. Or700 de artik emekli oldu benim icin. Desteklerinden dolayi Can bey ve Salim kardedime tesekkur ediyorum. Onlar destegini verdikce ben de destek olmaya karaliyim. Bu alete parali setler yapilsin. Kullanicilsr ritim ve performanslarini paylassin ki klavye hakettigi yeri daha da buyutsun. Can bey Medeliye destek verecegini soylediginde oyuncak orglami calisacaksin demistim beni utandirdi. Ben de nacizane bir performans paylasiyorum umarim isinize yarar. Sizler de ritimlerinizi or700 den konvert ritimlerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• Performance.rar
    1.7 KB · Görülen: 392
Cevap: Dante Tr Performan Ses ve Goruslerim

Sıddık Hocam öncelikle paylaşımınız, sonra düşünceleriniz için çoooook teşekkür ederiz ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sıddık Bey;
Düşüncelerinize katılıyorum. Paylaşım için teşekkürler.

Ben tesekkur ederim inceliginiz ve emekleriniz icin. Paylastigim performans sesle yapilmis bir deneme kadini paylasiyorum. Iyi gunler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Payşalım için teşekkürler hocam...

Ekte sıkıntı mı var? Arşiv hasarlı uyarısı alıyorum.

Salim bende çalışıyor sorun yok.

Demonuz çok güzel olmuş ve monitör hoperlörde dinliyorum, sound gayet iyi geliyor.

Tesekkur ederim ritim cok guzel yazilmis umarim bu tarz ritimlerin devami gelir. Cunku bu vuruslar ketron audya5 ile ayni tatta. Klavyenin bu fiyata bunlari yapiyor olmasi diger kullanicilardaki onyargiyi kirmali, bosuna ceplerinden fazla para cikmasin, canli dinlesinler. Sizlerin de paylasimlarini takip ediyorum. Hepsi cok guzel. Tesekkur ederim

Eklentiler acmazsa bilgisayar veya cep telefonundaki indirdiginiz bolumden girdiginizde aciyor. Bilginize.

Elinize sağlık. Salim'in yazdığı austik ritimlerde çok başarılı, acs olanlar. Onlarlada birer demo bekleriz sizden.

Üzgünüm.. yandex.com a yükle..