• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR V2 tanıtım demo. Can Başar'a teşekkürler...

Murat Koç

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
MEDELİ DANTE TR J - YAMAHA A2000
Merhaba Arkadaşlar,

Bu gün fırsat bulup, Medeli firmasına gittim. DANTE TR Versiyon 2 çalışmaları bitmiş ve aletler hazırlanmıştı. Alette 70 adet olan TÜRK sample ses sayısı, eklenen yeni ve kaliteli örneklemerle 175 adet Sample sese çıkarılmış, ayrıyetten de 16 adet LOOP taksim meyanlarda eklenmiş. Ayrıca yeni ritimlerde eklenerek alet bambaşka bir hale bürünmüş olarak çıktı karşımıza. Bu çalışmanın gerçeklerşmesi Can Başar hocamızın dehası, Salim Kara üstadımızın ve Fuat hocamızın çalışmaları sayesinde meydana çıkmıştır. Özellikle Bu fiyatta bir cihaza bu kadar kaliteli ve Megabaytı yüksek, sample ses örneklemelerinin atılabilmesi Can Başar' ın, bu piyasada nasıl bir değer olduğunun kanıtı niteliğindedir. Aynı zamanda, ses örneklemelerinin oluşumu ve kaydı, DR. Salim ve Fuat üstadların eseridir. Özellikle eklenen 16 adet loop taksimler, Stüdyoda sıfırdan gerçek enstrümanlarla çalınıp kayıt altına alınmış. Versiyon 2 güncellemesi tamamen ücretsiz olarak dağıtılacak ve tüm Dante tr kullanıcıları yararlanacak. Aynı zamanda DANTE Junior kullanıcıları içinde bir süpriz varmış, ondada detaylı bir geliştirme olacak. Bu çalışmayı bizlere hediye eden Can Başar ve ekibine sonsuz teşekkürler...

Not: Ben kısa bir demo video çektim, daha sonra aletin tam olarak tanıtım videoları yapılacakmış, özellikle loop meyanları çektim, iyi seyirler diliyorum..

[YOUTUBE]S8A5bNoDzJE[/YOUTUBE]

Cevap: DANTE TR V2 tanıtım demo. Can Başar'a teşekkürler...

Çok güzel olmuş, umarım hak ettiği yeri bulur dante tr.

Cevap: DANTE TR V2 tanıtım demo. Can Başar'a teşekkürler...

Ritimler nasil aceba