• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante v1 v2 v3 çipli vs. olacakmı

uydumarket

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Hocam kusura bakmayın yamahadaki çalışmaları a1000 den beri takip edip uygulayan biriyim a1000- a1000tr çip- or700 -0r700tr- or700v1- or700v2 a200 versiyonlar birtürlü bitmek bilmedi. Tamam alt yapı isteklere vevap vermiyordu o yüzden geliştirme yapılıyordu anlıyorum ama getir götür masraf vs.işin cabası olmuştur.

Şimdi sorum şudur, Bu cihazdaki geliştirmeler çipler vs. nasıl yürüyecek sadece nevaleler yetecekmi , yoksa biz bu aleti aldıktan 4 ay sonra dante çipli çıkacakmı. Çalışmalarınız için teşekkür eder başarılar diliyorum.
( Bunları eleştiri olarak değil geleceği görebilmek adına soruyorum bilgilerinize sunulur. )

Cevap: Dante v1 v2 v3 çipli vs. olacakmı

Bu alette çip olmayacak. Çok acil ya da ihtiyaç olursa en fazla güncelleme gelir. Alır USB ile güncellersiniz.

Diğer yandan cihaz gündemde olduğu sürece çalışmalar, ritimler ve destek devam edecek.

Cevap: Dante v1 v2 v3 çipli vs. olacakmı

Salim bey bu cıhazı eskişehirde canlı dınleyebılecegımız yada çalabılecegimiz bır yer varmı ?
frt ye baktım ama sadece siparısdle getırıp satıyor dukkanda yok malesef
iyi çalışmalar dilerim